“Dance Like We’re Making Love” (“Tańcz, jakbyśmy się kochali”) – śpiewa w swoim najnowszym teledysku amerykańska wokalistka Ciara. W zmysłowym klipie pod koniec ściąga z siebie wszystko.

W klipie Ciara prezentuje zmysłowy taniec z mężczyzną. Pod koniec możemy zobaczyć wokalistkę idącą korytarzem do sypialni, ściągającą z siebie kolejne elementy garderoby, z naszyjnikiem i bransoletką włącznie. Drzwi przekracza już kompletnie naga.

Teledysk nakręcił Dave Meyers, jeden z najbardziej rozchwytywanych reżyserów muzycznych, który ma na swoim koncie ponad 200 klipów dla m.in. Katy Perry, Rihanny, Avril Lavigne, Jaya Z, P!nk, Britney Spears, Justina Biebera, Fergie i Janet Jackson.

NOWY TELEDYSK “Dance Like We’re Making Love”

“Dance Like We’re Making Love” muzycznie znacznie różni się od pierwszego singla promującego płytę “Jackie” – ballady “I Bet”. Tamta piosenka inspirowana była bolesnym rozstaniem ze swoim narzeczonym i ojcem urodzonego w maju 2014 r. syna – raperem Future’em. Ich związek zakończył się trzy miesiące po narodzinach Future’a Zahira Wilburna.

Za produkcję “Dance Like We’re Making Love” odpowiada Dr. Luke, współpracujący z m.in. Miley Cyrus, Pitbullem i Britney Spears.

ZOBACZ TELEDYSK
CIARA – DANCE LIKE WE’RE MAKING LOVE

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!