Maria Sadowska rozgrzeje publiczność przed The Brand New Heavies

Maria Sadowska
Maria Sadowska fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

8 lipca podczas Młyn Jazz Festival w Wadowicach wystąpi zespół The Brand New Heavies. W roli supportu pojawi się Maria Sadowska.

Polska artystka zaprezentuje się w projekcie “Jazz na ulicach”, czyli materiale z ostatniej właśnie tak zatytułowanej płyty. Longplay z 2014 roku pokrył się złotem a promował go singel “Life is a Beat” oraz nagranie tytułowe z udziałem Urszuli Dudziak.

Maria Sadowska to wokalistka wykonująca muzykę jazz, pop, funk i elektroniczną, ale także reżyserka i jurorka talent show “The Voice of Poland”. W styczniu do kin wejdzie wyreżyserowana przez nią “Sztuka kochania”. Poprzedni film Marysi Sadowskiej to “Dzień kobiet” z 2012 roku.

Istniejąca od 1985 roku grupa The Brand New Heavies ma na koncie przeboje “Dream On Dreamer”, “Midnight At The Oasis”, “Brother Sister”, “You Are The Universe” czy “Dream Come True”.

Zespół doczekał się pokrytych na Wyspach Brytyjskich platyną płyt “Brother Sister” (1994) i “Shelter” (1997). Ostatnie wydawnictwo The Brand New Heavies to “Sweet Freaks” z 2014 roku.

Formację tworzą: Jan Kincaid, Simon Bartholomew, Andrew Love Levy oraz śpiewająca N’Dea Davenport.

Więcej informacji na temat festiwalu na facebookowym profilu.

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » drewno kominkowe krakowiany