Nicki Minaj nie została odrzucona przez twórców programu “The Voice”

Nicki Minaj
Nicki Minaj fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Nieprawdą jest jakoby Nicki Minaj została odrzucona przez twórców programu “The Voice”, gdy starała się zostać trenerką w popularnym talent show.

Po sieci krążyły plotki, jakoby raperka bardzo chciała wystąpić w telewizyjnym programie, ale z uwagi na reputację kłótliwca jej nie chciano. Gwiazda miała starać się o rolę coacha.

Tymczasem najnowsze źródła donoszą, że w ogóle nie było żadnych rozmów w sprawie udziału Nicki Minaj w “The Voice”. Zaprzeczono również, jakoby autorka hitu “Anaconda” miała problem z tym, że w show jako trenerka występuje Miley Cyrus.

Artystka niedawno wypuściła swoją wersję numeru “Black Beatles” Rae Sremmurd, przemianowaną na “Black Barbies”. Nagrała też piosenki z Fettym Wapem (“Like A Star”), Arianą Grande (“Side to Side”) i DJ-em Khaledem (“Do You Mind”).

Pochodząca z Trinidadu i Tobago gwiazda, Nicki Minaj zadebiutowała w 2010 roku płytą “Pink Friday”. Dwa lata później wydała “Pink Friday: Roman Reloaded”. Trzeci i na razie ostatni album raperki, “The Pinkprint”, miał premierę w grudniu 2014 roku.

Wszystkie wielokrotnie pokryły się platyną w Stanach Zjednoczonych. Sprzedała 20 milionów swoich singli, a piosenki z jej udziałem rozeszły się w 60 milionach.

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » drewno kominkowe parzniew