Jennifer Lopez śpiewa z Drakiem! Romans kwitnie (WIDEO)

fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Od pewnego czasu po sieci krążą plotki zarówno o romansie jak i artystycznej współpracy Jennifer Lopez z Drakiem. Do sieci trafił klip dowodzący wydający potwierdzać się i jedno i drugie.

Jennifer Lopez śpiewa z Drakiem! Romans kwitnie
Instagram

Artyści pojawili się razem na imprezie Winter Wonderland Prom i świetnie się bawili.

Przytulali się i tańczyli do dźwięków prawdopodobnie swej nowej piosenki. Amatorski zapis z przypominającym połączenie “One Dance” i “Waiting for Tonight” utworem w tle można sprawdzić poniżej.

Jennifer Lopez niedawno rozstała się z młodszym od niej o kilkanaście lat tancerzem Casperem Smartem. Przez pewien czas krążyły plotki, że wróciła do Marca Anthony’ego, z którym ma dwójkę dzieci. Drake przez pewien czas romansował z Rihanną.

W najbliższej przyszłości Jennifer Lopez będzie pracować jako producentka programu tanecznego – “World Of Dance”, a także potwierdziła udział w filmie o szefowej kartelu narkotykowego Griseldzie Blanco. Niedawno można ją było oglądać w serialu “Shades Of Blue”. Ostatni album Amerykanki, “A.K.A.”, miał premierę w czerwcu 2014 roku.

Kanadyjski raper zadebiutował oficjalnie w 2010 roku longplayem “Thank Me Later”. Wydany w 2011 wspólny utwór z Rihanną, “Take Care”, stał się międzynarodowym przebojem i sprawił, że zatytułowany tak samo album był jednym z najważniejszych w 2011 roku. Dzieło zostało wyróżnione m.in. Grammy. Trzecia płyta, “Nothing Was The Same”, ukazała się w 2013 roku, a najnowsza “Views”, w kwietniu 2016 roku. Wszystkie albumy artysty pokryły się w Kanadzie przynajmniej platyną. Jeszcze lepiej jego krążki sprzedają się w Stanach Zjednoczonych. Drake nagrywał z Eminemem, Rihanną, Nicki Minaj, The Weekndem, Timbalandem, Justinem Bieberem czy Beyoncé.

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » drewno kominkowe wólka kosowska

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!