Wielka wpadka Mariah Carey na sylwestrowym show (WIDEO)

Mariah Carey nie najlepiej zakończyła 2016 rok, a oglądały ją tłumy na nowojorskim Times Square i jeszcze więcej widzowów ABC.

Mariah Carey miała uświetnić muzycznie sylwestrową imprezę w sercu amerykańskiej metropolii, niestety pojawiły się problemy techniczne. Ktoś źle ustawił playback i gwiazda nie wiedziała, co śpiewać. Próbowała wyjść z tego z twarzą, zachęcając zgromadzonych do pomocy.

– Nie mieliśmy tej piosenki na próbie dźwięku, brakuje niektórych wokali, ale jest jak jest – powiedziała diwa ze sceny. – Pozwolę publiczności śpiewać.

Później na Twitterze artystka starała się obrócić wpadkę w żart. – Zdarza się – napisała na swoim profilu. – Szczęśliwego i zdrowego Nowego Roku. Oby jak najwięcej nagłówków.

Mariah Carey obdarzona jest 5-oktawowym głosem. W czasie swej kariery sprzedała 200 milionów płyt na całym świecie i zdobyła 5 statuetek Grammy. Jej ostatnia regularna płyta to “Me. I Am Mariah… The Elusive Chanteuse” z maja 2014 roku.

Artystka niedawno wystąpiła w trzecim sezonie serialu “Imperium”. Od 11 grudnia na kanale E! można oglądać dokumentalny serial “Świat Mariah”.

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » drewno kominkowe grodzisk maz

Zobacz także

Nie przegap

loading...
loading...