MUZOTAKTNEWSYGwiazdyDrake przytula Jennifer Lopez (ZDJĘCIE)

Drake przytula Jennifer Lopez (ZDJĘCIE)
D

REKLAMA
REKLAMA

Do niedawna oboje twierdzili, że łączą ich relacje zawodowe, ale wygląda na to, iż między Jennifer Lopez i Drakiem poważnie iskrzy.

Media amerykańskie coraz częściej piszą, że wbrew deklaracjom, gwiazdy łączy coś więcej niż tylko praca nad projektem muzycznym. Zresztą, zarówno J.Lo, jak i Drake podgrzali atmosferę, zamieszczając niedawno na swoich profilach na Instagramie to samo zdjęcie, na którym się przytulają.

Ponadto kanadyjski raper pojawił się na dwóch z trzech niedawnych koncertów Lopez w Las Vegas oraz zaprosił ją na prywatne przyjęcie w Hollywood.

REKLAMA

Jennifer Lopez niedawno rozstała się z młodszym od niej o kilkanaście lat tancerzem Casperem Smartem. Przez pewien czas krążyły plotki, że wróciła do Marca Anthony’ego, z którym ma dwójkę dzieci.

W najbliższej przyszłości Jennifer Lopez będzie pracować jako producentka programu tanecznego – „World Of Dance”, a także potwierdziła udział w filmie o szefowej kartelu narkotykowego Griseldzie Blanco. Niedawno można ją było oglądać w serialu „Shades Of Blue”. Ostatni album Amerykanki, „A.K.A.”, miał premierę w czerwcu 2014 roku.

Drake przez pewien czas romansował z Rihanną.

Kanadyjski raper zadebiutował oficjalnie w 2010 roku longplayem „Thank Me Later”. Wydany w 2011 wspólny utwór z Rihanną, „Take Care”, stał się międzynarodowym przebojem i sprawił, że zatytułowany tak samo album był jednym z najważniejszych w 2011 roku. Dzieło zostało wyróżnione m.in. Grammy.

Trzecia płyta, „Nothing Was The Same”, ukazała się w 2013 roku, a najnowsza „Views”, w kwietniu 2016 roku. Wszystkie albumy artysty pokryły się w Kanadzie przynajmniej platyną. Jeszcze lepiej jego krążki sprzedają się w Stanach Zjednoczonych. Drake nagrywał z Eminemem, Rihanną, Nicki Minaj, The Weekndem, Timbalandem, Justinem Bieberem czy Beyoncé.

https://www.instagram.com/p/BOjX-u4D_en/

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » drewno kominkowe grodzisk maz

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA