MUZOTAKTNEWSYGwiazdyUdawany romans Jennifer Lopez i Drake'a?! (WIDEO)

Udawany romans Jennifer Lopez i Drake’a?! (WIDEO)
U

REKLAMA
REKLAMA

Plotkarskie media huczą od paru tygodni o romansie Jennifer Lopez i Drake’a. Jak twierdzi osoba z bliskiego otoczenia artystów, gwiazdy doskonale udają, a miłosna historia ma pomóc w promocji wspólnego muzycznego przedsięwzięcia J.Lo i Kanadyjczyka.

Cytowane przez stronę Page Six anonimowe źródło zapewnia, że gdyby artystów naprawdę łączyło jakieś głębsze uczucie, oboje staraliby się utrzymać to w tajemnicy.

– Ten romans to bujda, wymyślona w celu promocyjnym – zapewnia informator.

REKLAMA

Przedstawiciele Jennifer Lopez i Drake’a na razie nie zareagowali na te rewelacje. Ale niedawno artyści pojawili się razem na imprezie Winter Wonderland Prom i świetnie się bawili. Przytulali się i tańczyli do dźwięków prawdopodobnie swej nowej piosenki. Amatorski zapis z przypominającym połączenie „One Dance” i „Waiting for Tonight” utworem w tle można sprawdzić poniżej.

Jennifer Lopez niedawno rozstała się z młodszym od niej o kilkanaście lat tancerzem Casperem Smartem. Przez pewien czas krążyły plotki, że wróciła do Marca Anthony’ego, z którym ma dwójkę dzieci. Drake przez pewien czas romansował z Rihanną.

W najbliższej przyszłości Jennifer Lopez będzie pracować jako producentka programu tanecznego – „World Of Dance”, a także potwierdziła udział w filmie o szefowej kartelu narkotykowego Griseldzie Blanco. Niedawno można ją było oglądać w serialu „Shades Of Blue”. Ostatni album Amerykanki, „A.K.A.”, miał premierę w czerwcu 2014 roku.

Drake zadebiutował oficjalnie w 2010 roku longplayem „Thank Me Later”. Wydany w 2011 wspólny utwór z Rihanną, „Take Care”, stał się międzynarodowym przebojem i sprawił, że zatytułowany tak samo album był jednym z najważniejszych w 2011 roku. Dzieło zostało wyróżnione m.in. Grammy. Trzecia płyta, „Nothing Was The Same”, ukazała się w 2013 roku, a najnowsza „Views”, w kwietniu 2016 roku. Wszystkie albumy artysty pokryły się w Kanadzie przynajmniej platyną. Jeszcze lepiej jego krążki sprzedają się w Stanach Zjednoczonych. Drake nagrywał z Eminemem, Rihanną, Nicki Minaj, The Weekndem, Timbalandem, Justinem Bieberem czy Beyoncé.

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » drewno kominkowe milanówek

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA