One Direction zaskoczyli swoich fanów spontanicznym wydaniem zupełnie nowego singla ‘Drag Me Down’, zapowiadając jego premierę na swoich profilach społecznościowych.

Właśnie pojawił się nowy singiel One Direction “Drag Me Down”!

Dzięki intensywnym gitarom i znakomitym harmoniom, ‘Drag Me Down’ ukazuje nowe, dojrzalsze brzmienie One Direction. Mając na swoim koncie ponad 65 milionów sprzedanych płyt i singli oraz występy przed 7,5 miliona fanów na całym świecie, One Direction są prawdziwym fenomenem muzyki pop. W maju tego roku, zespół wygrał dwie nagrody Billboard Awards dla Najlepszej Grupy oraz Najlepszego Koncertującego Artysty.

Posłuchaj nowego singla One Direction!

Zespół jest obecnie w trakcie amerykańskiej części ich imponującej trasy stadionowej, a już we wrześniu wraca do Wielkiej Brytanii na kolejne wyprzedane koncerty. Premiera piątego albumu zespołu zaplanowana jest na listopad tego roku!

Billboard Music Awards 2015 - One Direction; instagram.com/billboard
Billboard Music Awards 2015 – One Direction; instagram.com/billboard

Drag Me Down 1D to pierwszy utwór zespołu, który ukazał się po odejściu Zayn’a Malika z One Direction. Pojawienie się nowego singla One Direction zaskoczyło fanów, ponieważ utwór pojawił się bez jakichkolwiek wcześniejszych zapowiedzi!

A może nagłe pojawienie się nowego singla One Direction “Drag Me Down” jest odpowiedzią zespołu na wczorajszą informację o podpisaniu przez Zayna Malika kontraktu z wytwórnią RCA?

30 lipca 2015 roku Zayn Malik pochwalił się na Twitterze zdjęciem, na którym podpisuje kontrakt z prestiżową wytwórnią płytową, która współpracuje m.in. z takimi artystami, jak Alicia Keys i Justin Timberlake!

Czyżby nowy singiel 1D “Drag me down” był odpowiedzią chłopaków z zespołu na sukces Zayna Malika? Zobaczymy, co na to teraz odpowie były cżłonek zespołu One Direction.

Serwis muzyczny

Zespół na studniówkę Warszawa

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!