MUZOTAKTNEWSYGwiazdyCher wraca do aktorstwa (gwiazda zagra w filmie "Flint")

Cher wraca do aktorstwa (gwiazda zagra w filmie “Flint”)
C

REKLAMA
REKLAMA

Cher, która otrzymała Oscara za rolę w dramacie “Wpływ księżyca”, ponownie stanie przed kamerą. Tym razem wokalistkę będzie można podziwiać na małym ekranie.

Gwiazda potwierdziła udział w telewizyjnej produkcji stacji Liftime, zatytułowanej “Flint”. Oparty na prawdziwej historii film opowie o kryzysie ekologicznym w mieście Flint, w stanie Michigan. Doszło tam do skażenia wody pitnej. Okazało się, że u dzieci regularnie pijących wodę z kranów wykryto wysoki poziom ołowiu. Cher zagra jedną z głównych postaci, której rodzina mocno ucierpi w wyniku kryzysu.

REKLAMA

Za kamerą stanie Bruce Beresford (“Wożąc panią Daisy”, “Sprawa Moranta”, “Pod czułą kontrolą”). Scenariusz pisze Barbara Stepansky. Produkcją zajmą się Craig Zadan, Neil Meron i Katie Couric. Za inspirację posłużył artykuł “The Toxic Tap” Josha Sanburna w magazynie “Time”.

Cher ma na koncie udział w filmach “Maska”, “Burleska”, “Czarownice z Eastwick”, “Syreny” czy “Wpływ księżyca”, który przyniósł jej statuetkę Akademii.

70-latka kojarzona jest głównie ze swych dokonań muzycznych. Na koncie ma przeboje “I Got You Babe” (nagrany z mężem Sonnym Bono), “Bang Bang (My Baby Shot Me Down)”, “Believe”, “The Shoop Shoop Song (It’s in His Kiss)”, “Love and Understanding” czy “If I Could Turn Back Time”.

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » drewno kominkowe raszyn

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

  • Więcej na temat:
  • Cher
REKLAMA