Natalia Kukulska została mamą! Znamy imię dziecka (WIDEO)

Natalia Kukulska
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Natalia Kukulska podzieliła się ze swoimi fanami radosną nowiną.

Popularna wokalistka, Natalia Kukulska po raz trzeci została mamą. Na świat przyszła druga córka piosenkarki ze związku z Michałem Dąbrówką.

Syn Natalii Kukulskiej ma już 16 lat, córka – 11. Teraz rodzina powiększyła się o kolejną dziewczynkę! Mała Laura urodziła się 5 stycznia o godzinie 9:40. Córeczka gwiazdy polskiej estrady mierzy 52 cm i waży 3220 g.

– Dziękuję dyrekcji i personelowi warszawskiego szpitala św. Zofii za wspaniałą opiekę – napisała na swoim profilu społecznościowych Natalia.

Laura została powitana w domu jak prawdziwa gwiazda. Bliscy przygotowali dla niej balony z napisem “Witaj w domu Laurko”.

Natalia i Michał mają także syna Jana, który urodził się w 2000 roku oraz córkę Annę, urodzoną w 2005 roku.

Obecnie Natalia Kukulska nagrywa nową płytę! Nowy materiał powstawał ponownie we współpracy z mężem gwiazdy, Michałem Dąbrówką. W sesji, która odbywała się w domowym studiu spreparowanym w górach, udział brało także dwóch innych muzyków. Numery powstawały podczas swoistych jam sessions. Jak zapewnia artystka, będzie sporo melodii oraz odważne brzmienie i odważne pomysły. Tytuł ani data premiery nie są znane.

W najbliższym czasie artystka wystąpi:
12 lutego – koncert walentynkowy, Starachowice, SCK
14 lutego – Bełchatów, Giganty Mocy
10 marca – Busko Zdrój, BSCK
11 marca – Niepołomice, MSCDiS
24 czerwca – Gorzów Wielkopolski, Filharmonia Gorzowska

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » drewno kominkowe raszyn