Robert Chojnacki powraca z przebojem “Śpiewam swoje” (teledysk)

Robert Chojnacki wie jak tworzyć dobre przeboje! “Śpiewam swoje” to melodyjny kawałek pop-rock, który ma szansę podbić listy przebojów! To drugi singiel z najnowszej płyty Roberta pt. “Piątka”.

Nowa płyta Roberta Chojnackiego, piąta już w jego solowym dorobku przedstawia nam szeroką paletę gatunków muzycznych do których muzyk zdążył nas już przyzwyczaić.

„Piątka”, bo tak nazywa się najnowsze dzieło muzyka łączy w swoich utworach to co najlepsze u Roberta Chojnackiego. Pop, rock, dance okraszone wspaniałymi brzmieniami saksofonu, gitar, oraz sekcji rytmicznej. Mieszają się one na tej płycie jak gin z tonikiem.

Robert Chojnacki, wieloletni saksofonista zespołu De Mono, od 1995 roku występuje jako artysta solowy.

Jego pierwszy album „Sax & Sex” zawierał takie popularne przeboje jak „Budzikom śmierć”, „Niecierpliwi” oraz „Prawie do nieba”. Kolejne płyty płyty Chojnackiego to „Sax & Dance” zawierająca taneczne remiksy utworów z debiutanckiego krążka oraz „Big Beat”, z którego pochodziły hity: „I Love You Do Bólu”, „Wianek z Gwiazd”.

Ostatni w dotychczasowej dyskografii Chojnackiego podwójny album nosi tytuł „Saxophonic”. W tworzeniu tej płyty udział wzięli znani wokaliści: Andrzej Piaseczny, Krzysztof Kiljański, Ryszard Rynkowski, Artur Gadowski, Andrzej Lampert i wielu innych.

Płyta „Piątka” miałą premierę 10 listopada 2016 roku.

Oto szczegółowa tracklista:
1. Last Train
2. Corpodrama
3. Śpiewam swoje
4. Ulice twojego imienia
5. Dom pośród burz
6. Wszystkie chwile
7. Aretha
8. Układ gwiazd
9. Wiatr nad wrzosowiskiem
10. Muza ze snu
11. Kochankowie w nas
12. Letnia noc
13. Piątka

Robert Chojnacki
Robert Chojnacki / “Piątka”

W nagraniach wzięli również udział nasi wspaniali instrumentaliści, co w połączeniu ze świetnymi tekstami oraz muzyką sprawia, że ten album na pewno wszystkich Państwa mile zaskoczy.

Skład zespołu:
Robert Chojnacki – saksofon
Piotr Nowak – wokal
Joanna Dudkowska – gitara basowa
Jacek Królik – gitara
Ryszard Sygitowicz – gitara
Daniel Wręczycki – gitara
Jacek Markuszewski – perkusja
Krzysztof Borodziuk – instr. klawiszowe

ZOBACZ TELEDYSK
ROBERT CHOJNACKI & – ŚPIEWAM SWOJE

https://www.youtube.com/watch?v=1hrjHJD-wKk

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » porównywarka książek

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!