MUZOTAKTMUZYKANowy singielKolejny soundtrack Trenta Reznora i Atticusa Rossa - "The Vietnam War"

Kolejny soundtrack Trenta Reznora i Atticusa Rossa – “The Vietnam War”
K

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Trent Reznor i Atticus Ross ostatnio są bardzo zajęci. Panowie nie tylko pracują nad nową muzyką Nine Inch Nails, ale i nad rozmaitymi soundtrackami. Najnowszy z nich powstał dokumentalnego serialu o wojnie w Wietnamie.

Laureaci Oscara za “Social Network” przygotowali muzykę do dzieła Kena Burnsa. Składająca się z 10 części, 18-godzinna produkcja nosi tytuł “The Vietnam War”. Premiera planowana jest na jesień 2017 roku na antenie PBS. W dokumencie usłyszymy nie tylko nowe, oryginalne kompozycje artystów, ale i zmienione wersje utworów Nine Inch Nails, kawałków z soundtracków “Social Network” i “Dziewczyny z tatuażem”. Wykorzystano także nagrania Yo-Yo Ma i Silk Road Ensemble.

REKLAMA

Poniżej można obejrzeć zwiastun produkcji.

Trent Reznor i Atticus Ross ostatnio przygotowali muzykę do dramatu “Patriots Day” o zamachu w Bostonie z Markiem Wahlbergiem w roli głównej. Będzie to piąty soundtrack artystów. Wcześniej współpracowali z Davidem Fincherem przy “Social Network” (Oscar z muzykę), “Dziewczynie z tatuażem” (Grammy za muzykę) i “Zaginionej dziewczynie” oraz Leonardem Di Caprio i Fisherem Stevensem przy dokumencie “Czy czeka nas koniec?” (“Before the Flood”).

Materiały promocyjne partnera

W grudniu 2016 roku ukazała się nowa EP-ka Nine Inch Nails”Not the Actual Events”.

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » wyszukiwarka ebooków

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA