Kamila Kleszczyńska – debiutancki teledysk pojawił się w sieci 4 kwietnia br. – mowa o utworze “Wypaleni”, którego autorem jest znany wokalista Andrzej Janusz, lider zespołu Sumptuastic.

Kamila Kleszczyńska
Kamila Kleszczyńska – archiwum prywatne | fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone.

Nowej gwieździe, w ambitnych dążeniach Kamili Kleszczyńskiej, pomaga Andrzej Janusz – autor tekstów, kompozytor, producent, multi-instrumentalista oraz założyciel, lider i frontman kultowej grupy Sumptuastic. Jego wkład w utwory Kamili to bardzo owocna współpraca.

[quote_center]Kim jest Kamila Kleszczyńska?[/quote_center]

Kamila Kleszczyńska
Kamila Kleszczyńska – archiwum prywatne | fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone.

Kamila urodziła się 15 czerwca 1993 roku w Żarach, a obecnie mieszka w Monachium, gdzie pracuje nad swoją pierwsza płytą. To wrażliwa i skromna dziewczyna. Posiada wyjątkową umiejętność pozyskiwania ludzkich serc. Jej nadzwyczajny talent, sympatia i uroda pozwoliły w mgnieniu oka zaistnieć w świecie muzycznego show biznesu. Pełna pasji, urocza blondyneczka marzy i spełnia się w muzyce!

ZOBACZ DEBIUTANCKI SINGIEL “WYPALENI”

Piosenki Kamili wypełnione są pięknem, romantycznym uczuciem oraz olśniewającym blaskiem. Dodatkowo melodyjność oraz poetyckie teksty pozwalają nam beztrosko się zapomnieć i na chwilę przenieść do Jej świata. Nowej gwieździe, w jej ambitnych dążeniach, pomaga Andrzej Janusz – twórca hitu “Kołysanka”, co słychać w utworze, styl i brzmienie w dużej mierze przypomina początki grupy Sumptuastic. Jego wkład w utwory Kamili to bardzo owocna współpraca. Sukces murowany!

Kamila Kleszczyńska

– wschodząca gwiazda polskiej sceny muzycznej!

Już niebawem w sieci ukaże się drugi teledysk promujący nowy singiel Kamili Kleszczyńskiej zatytułowany “Blisko tak”!

Kamila Kleszczyńska
Kamila Kleszczyńska – archiwum prywatne | fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone.

WOKALISTKA O NOWYM SINGLU…

“Z niecierpliwością czekałam tego dnia, kiedy będę mogła podzielić się z Wami wiadomością, która przyspiesza bicie mojego serca. Cudownie jest wiedzieć, że przeżywacie ten moment ze mną. Tak więc…zakończyliśmy pracę nad moim pierwszym teledyskiem! Dzięki ekipie Lukinofilm, która produkuje wideoklipy dla wielu kultowych artystów jak Kazik Staszewski czy Maciej Maleńczuk, nie jestem już tylko głosem. Marzenie aby być bliżej moich słuchaczy spełni się już przed końcem lipca!

Najnowszy utwór “Blisko tak”, mówi o nieocenionej wartości jaką jest wytrwałość w uczuciu. Słowa piosenki malują w naszych myślach rozświetloną drogę ku przekonaniu jak wielka i idealna jest miłość. Treść piosenki napawa nadzieją, że warto wierzyć, ufać i trwać. Mam nadzieję, że podobnie jak ja, zachłyśniecie się miłością oraz intensywniej poczujecie bliskość swojej drugiej połowy i kolejny raz uświadomicie sobie jak cudownie jest być BLISKO TAK. Muzyka, której autorem jest Andrzej Janusz idealnie komponuje się z tekstem, przekazem i wokalem. Nie zauważamy gdy zaczyna płynąć w naszych żyłach, otula serce i nie pozwala o sobie zapomnieć.

Najnowsze dzieło “Blisko tak”, podobnie jak poprzedni singiel “Wypaleni”, zostanie wydany pod szyldem wytwórni New Age Music.

Z całego serca pragnę podziękować wszystkim, którzy we mnie uwierzyli. Tym, którzy pomagają mi realizować swoje marzenia, oraz tym, z którymi mam olbrzymią przyjemność pracować. Dziękuję Andrzej Janusz, Magdalena Przydryga Janusz, Marek Zając, Marek Stefaniak, Łukasz Jankowskii, Angelina Jankowska, Monika Patoka oraz wszystkim aktorom. Szczególne podziękowania pragnę złożyć mojemu ukochanemu chłopakowi Damianowi, bo dzięki niemu wiem czym jest partnerstwo, zaangażowanie, poświęcenie, bezinteresowność, oddanie… ale przede wszystkim wiem, jak cudownie jest mieć go blisko przy sobie i ponad wszystko kochać!” –  Kamila Kleszczyńska.

[quote_center]ZOBACZ ZAPOWIEDŹ BLISKO TAK[/quote_center]

Jesteście ciekawi? My czekamy z niecierpliwością na nowy teledysk Kamili Kleszczyńskiej do utworu “Blisko tak” i życzymy sukcesów młodej debiutantce.

[quote_center]ZDJĘCIA DO TELEDYSKU “BLISKO TAK”[/quote_center]

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!