MUZOTAKTTeledyskiZnany rzeźbiarz podbija klubowe parkiety. Posłuchajcie "Heartbeat"!

Znany rzeźbiarz podbija klubowe parkiety. Posłuchajcie “Heartbeat”!
Z

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Światowej sławy współczesny francuski artysta rzeźbiarz, Richard Orlinski, którego prace podziwiali i kupowali między innymi Paul McCartney, Akon, Swizz Beatz, Andy Garcia, Eva Longoria i Sharon Stone, ma również inne pasje. Choćby sztuki wizualne i muzykę. Muzykę nowoczesną, klubową, będącą połączeniem popu i electro.

Francuz niemal wszystkie swoje miłości i fascynacje oddał w teledysku do singla “Heartbeat”. Jego prace osiągają na aukcjach kwoty bliskie milionowi dolarów i zachwycają znawców oraz miłośników sztuki, ale urodzonemu w Paryżu Richardowi Orlinskiemu sama rzeźba nie wystarcza.

REKLAMA

Artysta to niespokojny, wiecznie poszukujący nowego ujścia dla rodzących się w wyobraźni koncepcji. Chce prowokować, ale nie za wszelką cenę. Przykuwać uwagę, wywoływać silne emocje bynajmniej nie tylko u elit, lecz również u ludzi, ze sztuką mających niewiele wspólnego na co dzień. Francuz ma fantastyczny instynkt, wyczucie, dlatego też jego prace stoją w domach i galeriach na całym świecie.

Richard Orlinski na swoich rzeźbach zarabia świetnie, lecz nie trwoni majątku na zbytki. Inwestuje pieniądze w siebie, w inne rodzaje sztuki. I tak dochodzimy do muzycznych fascynacji Francuza, znajomego Davida Guetty.

Materiały promocyjne partnera

Singel “Heartbeat” to poniekąd nawiązanie Richarda do twórczości sławniejszego kolegi. Mieszanka popu i nowoczesnej elektroniki, osadzona na miarowym, mocnym, klubowym beacie, której wyjątkowego kolorytu dodaje fantastyczny, potężny, ale nie pozbawiony zmysłowości wokal Holenderki Evy Simmons, która ma na koncie współpracę z Afrojack, czy Willem.i.am (The Black Eyed Peas).

– Zrozumieliśmy się momentalnie. Gdy spotkaliśmy się po raz pierwszy, rozmawialiśmy do białego rana. Od razu zostałem jej fanem i wiedziałem, że musi zaśpiewać w mojej piosence – wspomina Richard genezę współpracy z Evą.

Współproducentem piosenki jest TEFA (m.in. LEJ, Diam’s, Lino, James Kéry) i będzie to jeden z 12 utworów na albumie Orlinskiego, na który nie zabraknie ciekawych featuringów. Płyta powstaje w Los Angeles.

ZOBACZ TELEDYSK
RICHARD ORLINSKI, EVA SIMONS – HEARTBEAT

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » rodzaje siłowników

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA