MUZOTAKTPłyty muzyczneZapowiedź płytyGeorge Harrison - najzdolniejszy muzyk z The Beatles na winylowym boxie!

George Harrison – najzdolniejszy muzyk z The Beatles na winylowym boxie!
G

REKLAMA
REKLAMA

Gratka dla fanów George’a Harrisona, którzy lubią jego muzykę z płyt winylowych. W drugiej połowie lutego ukaże się na tym nośniku imponujący box albumów artysty, który przez wielu uznawany był za najzdolniejszego spośród Beatlesów.

Zestaw nosi wszystko mówiący tytuł „George Harrison: The Vinyl Collection”.

W pudełku znajdzie się komplet 12 solowych płyt Anglika, od „Wonderwall Music” (1968) do wydanego już po śmierci artysty „Brainwashed” (2002).

REKLAMA

Nie zabraknie wśród płyt koncertówki „Live In Japan” (1992) oraz dwóch 12-calowych picture disców z piosenkami „When We Was Fab” i „Got My Mind Set On You”.

Będzie to pierwsze, zbiorcze, analogowe wydawnictwo z kompletną dyskografią Harrisona. Premierę będzie mieć 21 lutego 2017 roku. Tego samego dnia ukaże się poszerzona edycja biografii George’a Harrisona „I Me Mine”.

George Harrison zmarł 29 listopada 2001 roku. Oprócz bycia członkiem The Beatles od powstania do rozpadu kwartetu z Liverpoolu, muzyk współpracował z supergrupą Travelling Wilburys, Ravim Shankarem, Plastic Ono Band, a także z Erikiem Claptonem.

Warto przypomnieć, że to Harrison jest autorem hitów Beatlesów „Taxman”, „Within You Without You”, „While My Guitar Gently Weeps”, „Here Comes the Sun”, „Something”.

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » siłowniki hydrauliczne

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA