Mariah Carey, Elton John i Antonio Banderas na ślubie rosyjskich bogaczy (WIDEO)

Mariah Carey, Elton John i Antonio Banderas na ślubie rosyjskich bogaczy (WIDEO)
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Mariah Carey i Elton John uświetnili wesele wnuczki rosyjskiego miliardera, Walerego Kogana. Antonio Banderas służył młodej parze radami.

Biznesmen, który jest właścicielem lotniska Domodiedowo w Moskwie, zapłacił podobno 4 miliony dolarów za występy gwiazd, w tym Carey i Johna na 9-godzinnym ślubnym przyjęciu jego wnuczki. Wesele Irene Kogan i Daniela Keveya odbyło się w minioną sobotę, 14 stycznia, w Londynie.

Elton John zaprezentował składający się z 12 piosenek set, za który otrzymał podobno milion dolarów. Mariah Carey wzbogaciła się o 2,5 miliona, śpiewając m.in. “My All” i “It’s Like That”. Na finał pojawił się Mark Ronson z setem DJ-skim. Na sali obecny był ponadto aktor Antonio Banderas, który podzielił się małżeńskim radami. – Wybaczaj każdy błąd – zalecał.

Klipy i zdjęcia dokumentujące udział gwiazd w weselnym przyjęciu można znaleźć poniżej.

Mariah Carey obdarzona jest 5-oktawowym głosem. W czasie swej kariery sprzedała 200 milionów płyt na całym świecie i zdobyła 5 statuetek Grammy. Jej ostatnia regularna płyta to “Me. I Am Mariah… The Elusive Chanteuse” z maja 2014 roku. Artystka niedawno wystąpiła w trzecim sezonie serialu “Imperium”. Od 11 grudnia na kanale E! można oglądać dokumentalny serial “Świat Mariah”.

Elton John jest jednym z najlepiej sprzedających się artystów w historii muzyki. Na swoim koncie ma 38 złotych oraz 31 platynowych oraz multiplatynowych płyt. Łącznie jego albumy rozeszły się w 250 milionach egzemplarzy. To do niego należy rekord najlepiej sprzedającego się singla wszech czasów, wypuszczonego w 1997 roku w nowej wersji “Candle in the Wind”, który osiągnął wynik 33 milionów egzemplarzy. Elton John jest także autorem muzyki do największych sprzedażowych hitów musicalowych zarówno scenicznych jaki i filmowych, takich jak np. “Billy Elliot”, “Król Lew” czy “Aida”.

Antonio Banderas to hiszpański aktor, gwiazdor filmów “Desperado”, “Evita” czy “Maska Zorro”. Ostatnio można go było podziwiać w obrazach “Rycerz pucharów”, “33” i “Altamira”. 56-latek ma zagrać projektanta Gianniego Versace w biografii projektanta mody.

https://www.instagram.com/p/BPTJSx2hcgK/?taken-by=tatevikkar

https://www.instagram.com/p/BPS1qRXhUik/?taken-by=tatevikkar

https://www.instagram.com/p/BPTVr85hFCn/?taken-by=tatevikkar

https://www.instagram.com/p/BPS5mAXh9_W/?taken-by=tatevikkar

https://www.instagram.com/p/BPTPkwBh-qn/?taken-by=tatevikkar

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » regeneracja siłowników