The xx poprawiają Rihannę i Drake’a (posłuchaj coveru “Too Good”)

Z okazji premiery nowego albumu, zespół The xx zaprezentował zaskakujący cover.

Trio wzięło na warsztat przebój “Too Good”, który oryginalnie zaśpiewali Rihanna i Drake.

Zespół wykonał cover podczas sesji Live Lounge dla BBC Radio 1. Muzycy zaprezentowali również nowy singel “On Hold”. Przeróbki można posłuchać poniżej. Cała audycja znajduje się na oficjalnej stronie rozgłośni.

Związki Rihanny, Drake’a i The xx nie są nowością. Kanadyjczyk i piękność z Barbadosu wykorzystali sample “I’ll Take Care of You” The xx w singlu “Take Care”.

13 stycznia, do sprzedaży trafiła nowa płyta The xx, “I See You”. Za produkcję odpowiadają Jamie Smith i Rodaidh McDonald. Materiał powstawał między marcem 2014 a sierpniem 2016 roku w Nowym Jorku, w Marfie w Teksasie, Rejkiawiku, Los Angeles i Londynie.

The xx zadebiutowali w 2009 roku doskonale przyjętym, imiennym albumem. Zgarnęli czołowe miejsca na listach podsumowujących rok w muzyce i zostali laureatami Mercury Music Prize. Album przyniósł kilka ważnych piosenek: “Islands”, “VCR” i “Crystalised”, a odpowiedzialny z produkcję Jamie xx stał się rozchwytywanym współpracownikiem gwiazd muzyki.

Drugi longplay, “Coexist”, wydany w wrześniu 2012 przyniósł kolejne poruszające, melancholijne piosenki, intymne teksty i oszczędne produkcyjne smaczki, tworzące niezwykłą całość, gdzieś na styku nowoczesnej muzyki klubowej, R&B i alternatywy.

https://www.youtube.com/watch?v=5PlZBRVfguw

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » drewno kominkowe kwirynów

Zobacz także

Nie przegap

loading...
loading...