Osobisty album Arms and Sleepers

Arms and Sleepers
Arms and Sleepers fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

27 stycznia ukaże się szósty album Bostończyków z zespołu Arms and Sleepers. “Life Is Everywhere” dostępny będzie w formie płyt CD, winyli, a nawet kaset audio.

Materiał jest mocno zainspirowany tym, co jeden z muzyków przeżył w południowej części Chicago, gdzie w ostatnich latach pomagał biednej i poszkodowanej młodzieży.

– “Life Is Everywhere” to nieunikniona reakcja na głęboko zakorzenione społeczno-ekonomiczne problemy, a konkretnie rasowe podziały, przed którymi ciągle stoi USA, czego – pewnego dnia zeszłego lata, w pewnym miejscu, którym jest Chicago – doświadczył pewien człowiek, którym jestem ja – mówi połowa duetu, Mirza Ramic.

Zestaw promuje nagranie “Time Will Tell”, który – jak zapewniają muzycy – odstaje od reszty wydawnictwa. Klip do singla można obejrzeć tutaj.

Podczas sesji grupę wsparli dwaj amerykańscy rapperzy: Serengeti z Chicaco (“Hollow Body Hold”, “The Moon”) oraz Airospace (“Killshot”, “Fall Asleep When I’m Dead”).

Arms and Sleepers to dwaj muzycy – grający na instrumentach klawiszowych i obsługujący samplery Max Lewis oraz grający na klawiszach i basie Mirza Ramic. Ich poprzedni longplay to “Swim Team” (2014).

Arms and Sleepers ‘Life is Everywhere’ from Jacob Rigaux on Vimeo.

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » drewno kominkowe wyględy