Fani “Atlanty” muszą poczekać. Donald Glover zagra w innym filmie!

Donald Glover
Donald Glover fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Serial “Atlanta” Donalda Glovera, znanego też jako Childish Gambino, okazał się sporym sukcesem. Niestety, na drugi sezon trzeba będzie chwilę poczekać.

Nowe odcinki produkcji o dwóch kuzynach, którzy starają się poradzić sobie na hiphopowej scenie w tytułowej Atalancie planowane są dopiero na 2018 rok.

Prawdopodobnie jest to związane z innymi zobowiązaniami Glovera, który – przypomnijmy – zagra Lando Calrissiana w filmie o Hanie Solo (bohaterze “Gwiezdnych wojen”). Zdjęcia planowane są na ten rok. Ponadto, artysta zajmuje się promocją swej najnowszej płyty “Awaken, My Love!”, którą wydał w grudniu 2016 roku.

Na osłodę, stacja FX podpisała nowy kontrakt z wszechstronnym twórcą. Na jego mocy ma on zrealizować kolejny serial. Tak jak w przypadku “Atlanty” będzie odpowiadał za scenariusz, reżyserię i wystąpi w nim.

Przypomnijmy, że “Atlanta” została wyróżniona dwoma Złotymi Globami.

Donald Glover przez kilka lat był scenarzystą “Rockefeller Plaza 30”, później występował w sitcomie “Community”. Można go było też podziwiać na dużym ekranie – w obrazach “Magic Mike XXL” i “Marsjaninie” Ridleya Scotta. Niedawno potwierdził udział w superprodukcji “Spider-Man: Homecoming”.

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » drewno kominkowe wyględy