P Money, Metroplane, Ten Typ Mes i Łąki Łan przyjadą na SnowFest

Ten Typ Mes
fot. Tomasz Karwiński (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

P Money, Ten Typ Mes i Łąki Łan a także Metroplane ze swoim pierwszym występem w Polsce zamykają skład tegorocznego SnowFestu. Impreza odbędzie się w dniach 10-11 lutego w Szczyrku.

SnowFest to trzy sceny muzyczne, na których wystąpi 22 artystów z Polski i zagranicy. To przedstawiciele różnych nurtów muzyki elektronicznej i hip-hopu. Ponadto adrenalinę podniesie podniebne show podczas zawodów sportów ekstremalnych snowboard i free ski na skoczni narciarskiej Skalite.

Londyńczyk P Money to czołowy przedstawiciel brytyjskiej sceny grime, który z finezją łączy klasyczny grime z dubstepem. Ten dobrze zapowiadający się artysta przyjedzie z materiałem z wydanego pod koniec 2016 roku albumu dla wytwórni Rinse, na którym wystąpili gościnnie tacy artyści jak Wiley, Stormzy czy JME.

Imprezę pomogą rozkręcić Ten Typ Mes – jeden z najoryginalniejszych i najbardziej utalentowanych polskich raperów oraz grupa Łąki Łan, czyli jedyny czynny wulkan pozytywnej energii w Polsce.

Do oryginalnego składu sceny T-Mobile Electronic Beats dołącza natomiast Metroplane, duet didżejsko-producencki, który tworzą Alex Metric i Aeroplane. W swoich setach łączą przebojowość z nowoczesnym spojrzeniem na disco. Panowie nie ograniczają się tylko do wspólnego didżejowania – w maju ukazała się ich debiutancka EP-ka zatytułowana po prostu “Metroplane”.

Pełny line-up wygląda następująco:
NERO, Pendulum, A.Skillz, Nu:Tone i Mc Wrec (Hospital Records), P Money, Metroplane, Gooral, Ten Typ Mes, Łąki Łan, JÓGA, Rosalie, Novika & Mr. Lex, Last Robots, Ros, BC, Squal, Nowosad, Benito, Biernaski i Ginee.

Dwudniowe bilety “DAY & NIGHT” z grudniowo-styczniowej puli kosztują 140 zł.
Sprzedaż trzeciej puli rusza z dniem 1 lutego, wtedy bilety kupicie w cenie 180 zł.

W ramach festiwalu uczestnicy mogą liczyć pierwszy w Szczyrku zlot Food Trucków, kino festiwalowe, a w nim najciekawsze dokumenty National Geographic, jak również skorzystać z mnóstwa konkursów i atrakcji przygotowanych specjalnie na tę okazje.

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » fumigacja eksportowa