Manu Chao wraca! Zobacz pływającą nago w oceanie grecką aktorkę (WIDEO)

Manu Chao
Manu Chao fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Manu Chao wraca po dekadzie milczenia! Manu Chao przez 10 lat nie wpuścił nowej piosenki. W nagrodę za cierpliwość fani otrzymali aż trzy.

Do każdego z numerów powstał teledysk. “No Solo En China Hay Futuro” (“Not Only China Has a Future”) to hiszpańska piosenka o wartości lokalnej siły i optymizmie. Wideo do niej znajduje się poniżej. Drugi to spokojny numer reggae pt. “Words of Truth”.

Jest jeszcze nagranie “Moonlight Avenue” projektu Ti.po.ta, który razem z Manu Chao tworzy grecka aktorka, Klelia Renesi. Towarzyszący mu klip z pływającą nago w oceanie artystką można znaleźć poniżej.

Manu Chao to ikona ruchu alterglobalistycznego, znany ze swojego zaangażowania społecznego, twórczego kosmopolityzmu i wojowniczości w piosenkach.

Inspiracji szuka w kulturze ulicznej i lokalnych scenach różnych krajów i narodowości. Jego wielokulturowa i wielojęzyczna muzyka to swoisty koktajl rocka, reggae, punka, ska oraz miks znalezionych dźwięków i rytmów z całego świata. Śpiewa w języku angielskim, hiszpańskim, francuskim, włoskim i kilku innych, nierzadko wplatając je wszystkie w jeden utwór.

Ostatnia płyta muzyka to “La Radiolina” z 2007 roku.

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » dezynsekcja Warszawa