MUZOTAKTDebiutyDebiutanciAngelika Salus: zaskakująca debiutantka - śpiewała z Closterkeller!

Angelika Salus: zaskakująca debiutantka – śpiewała z Closterkeller!
A

REKLAMA
REKLAMA

Angelika Salus uczy się śpiewu u Ryszarda Góry. Bierze udział w ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach wokalnych. Wykonuje rock i poezję śpiewaną. Śpiewała z zespołem Closterkeller. Uczestniczka programu “Szansa na sukces”.

Angelika Salus
fot. arch. prywatne (c) Wszelkie prawa zastrzeżone.

Angelika Salus pochodzi z Ostrowca Świętokrzyskiego i jak sama mówi jej wielką pasją jest muzyka! Angelika, jak to młoda, debiutująca artystka, bierze udział w przeróżnych konkursach i przeglądach, na których wykonuje różnorodny repertuar, najczęściej covery.

REKLAMA

Występowała z Closterkeller

Na swoim koncie ma wiele osiągnięć i nagród muzycznych. Dużym wyróżnieniem dla Angeliki był występ z zespołem Closterkeller w ostrowieckich „Perspektywach”.

Podczas koncertu zaskoczyła wszystkich fanów, kiedy w utworze „Władza” za mikrofonem zmieniła samą Anję Orthodox.

Angelika Salus z Closterkeller!
Angelika Salus z Closterkeller! fot. arch. prywatne (c) Wszelkie prawa zastrzeżone.

“Anja zauważyła mnie na YouTube, tam spodobało jej się moje wykonanie „Dłoni”, odpisała wówczas mojemu tacie, że chętnie da mi szanse, stąd moja obecność podczas ostrowieckiego koncertu Closterkellera” – wspomina Angelika.

Angelika – SZANSA NA SUKCES!

Angelika była także uczestniczką ostatniej w historii programu ,,Szansy na sukces” – w telewizji wystąpiła w repertuarze Jacka Skubikowskiego.

Angelika Salus
fot. arch. prywatne (c) Wszelkie prawa zastrzeżone.

Z jej sukcesów i publicznych występów, a nade wszystko wokalnego rozwoju bardzo zadowolony jest jej instruktor Ryszard Góra, który, jak nikt inny ma rękę wokalnych talentów.

“Na Angelikę natrafiłem pracując podczas zajęć z uczniami PSP Nr 5. Wyróżniała ją przepiękna barwa głosu, oraz muzyczny słuch. Rozpoczęliśmy ciężką pracę, bowiem bez tego niewielu osobom udaje się wspiąć na wyżyny. Angelika okazała się bardzo sumienna, do tego rodzice zaangażowali się w proces muzycznego kształcenia swojej córki. Nie bez znaczenia jest jej wielki talent i rzadko spotykana wrażliwość” – wspomina Ryszard Góra.

I jak sama pisze na swoim blogu – wszystko zaczęło się od chóru kościelnego, do którego trafiła przypadkiem dzięki swojej babci. Dziś marzy, by nagrać debiutancką płytę po polsku i rosyjsku.

Posłuchajcie Angeliki Salus!

Autorski kawałek „Serca krzyk”

 

Artystka pracuje nad nowym materiałem i jak mówi to dopiero początek jej muzycznej drogi. Czy wkrótce znów nas czymś zaskoczy? Życzymy dalszych sukcesów i do zobaczenia na polskiej scenie muzycznej!

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA