Adam Stachowiak Najlepszym Debiutem 2016 Roku! Nowy singiel “Wracam co noc”

Adam Stachowiak
Adam Stachowiak fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Adam Stachowiak zwyciężył w konkursie „Najlepszy Debiut 2016 Roku”!

25 stycznia br. zakończyło się głosowanie na “Najlepszy Debiut 2016 Roku”. Pierwsze miejsce w naszym plebiscycie zajął Adam Stachowiak z utworem „Mamo”. Statuetka wędruje do Adama! Kompletne zestawienie naszego plebiscytu znajdziecie tutaj. Gratulujemy Adamowi i dziękujemy wszystkim za udział w głosowaniu.

Po spektakularnym sukcesie debiutanckiego singla, jakim okazała się jego autorska ballada „Mamo”, Adam Stachowiak prezentuje nowy singiel „Wracam co noc”. Utwór opowiada o tęsknocie.

“To numer napisany w trasie, gdzieś w hotelu między jednym koncertem, a drugim. Jest dla mojej narzeczonej – tęsknię za nią kiedy jestem kilkaset kilometrów od domu. Wtedy marzę tylko o tym, aby z nią porozmawiać, czy zwyczajnie napić się kawy…” – mówi wokalista.

Adam Stachowiak 19-letni wokalista, pianista, kompozytor i autor tekstów. Wychował się w rodzinnym domu na wsi, gdzie już jako trzylatek próbował swoich sił grając na klawiszach. Rok później został okrzyknięty “Najmłodszym muzykiem w Polsce, który wydał własną płytę”.

Adam stał się objawieniem muzycznego show, gdzie pod namową jednego z trenerów odważył się po raz pierwszy publicznie wykonać własny utwór pt. „Mamo”. Wokalista tuż po premierze odcinka zwrócił na siebie uwagę widzów i zyskał popularność w sieci.

ZOBACZ TELEDYSK
ADAM STACHOWIAK – WRACAM CO NOC