Kasia Cerekwicka i Grzegorz Hyży razem w piosence zatytułowanej “Puls”! Posłuchajcie poniżej utworu.

Wczoraj na antenie Radia Zet miał premierę najnowszy singiel Kasi Cerekwickiej pt. „Puls”, który został nagrany w duecie z Grzegorzem Hyżym. Dla fanów Kasi i Grzegorza to wielkie zaskoczenie.

Przypominamy, że wokalistka Kasia Cerekwicka po pięciu latach powróciła na rynek muzyczny z nową płytą “Między słowami”. Tytułowy singiel okazał się wielkim hitem i nadal jest chętnie grany przez wszystkie rozgłośnie radiowe w kraju.

Nowy album Kasi Cerekwickiej nie nawiązuje do tego, co gości dzisiaj na szczytach list przebojów Ameryki czy Anglii – i całe szczęście. Po co komu kolejna generowana komputerowo seria mocnych beatów z rozpaczliwie przekrzykującą je wokalistką? Pięknie zaśpiewany „Między słowami” nawiązuje do najlepszych czasów polskiej muzyki rozrywkowej, to organiczna, wielobarwna muzyka pop, jaką pokochaliśmy w latach 80. i 90. ubiegłego wieku i jakiej ostatnio niestety dotkliwie brakuje.

Kasia Cerekwicka Grzegorz Hyży
Kasia Cerekwicka – Między słowami

Katarzyna również, jak na złość, długo milczała – jej poprzedni album „Fe-Male” ukazał się pięć lat temu. Nie nagrywała, ale też nie próżnowała. Regularnie koncertowała, bawiła się muzyką i wizerunkiem w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”. Nie zmieniła sprawdzonego muzycznego partnera – współkompozytorem większości materiału i producentem muzycznym płyty jest Piotr Siejka – ale jej rola tym razem jest dominująca. To najbardziej autorski album w dorobku Kasi Cerekwickiej, manifest jej twórczej siły. Dojrzałe piosenki, których melodie meandrują spokojnie pomiędzy pogodą ducha a melancholią, kusząc wysmakowanymi aranżacjami i naturalnym brzmieniem.

Niełatwo to opisać, na szczęście wszystko to staje się jasne już przy pierwszym przesłuchaniu – bo to, co najważniejsze, rozgrywa się „Między słowami”.

[quote_center]Kasia Cerekwicka – Między słowami[/quote_center]

1. Między Słowami
2. Szczęście
3. Puls
4. Mamy Tylko Dziś
5. Głód
6. Logarytmy
7. Ideał
8. Urodzić Się Raz Jeszcze
9. Czy Słyszysz Mnie
10. Niewyraźny
11. Niewiadoma

Nowy singiel “Puls” Kasia Cerekwicka Grzegorz Hyży możecie posłuchać poniżej.

Jak oceniacie ten duet? Grzegorz Hyży to jedno z najgorętszych nazwisk polskiego show biznesu ostatniego czasu. Powodem jest dynamicznie rozwijająca się kariera muzyczna oraz cichy ślub z Agnieszką Popielewicz.

Kasia Cerekwicka Grzegorz Hyży – “Puls”

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!