MUZOTAKTMUZYKANowy singielEnrique Iglesias powraca z nowym singlem - premiera "Súbeme la Radio"!

Enrique Iglesias powraca z nowym singlem – premiera “Súbeme la Radio”!
E

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Kilka tygodni temu hiszpański wokalista Enrique Iglesias po raz pierwszy udał się na Kubę, aby nakręcić tam teledysk do swojego następnego singla “Súbeme la Radio”.

Teledysk kręcony w robiących wrażenie lokacjach w Hawanie ujrzą światło dzienne 24 lutego.

REKLAMA

„Po kilku klipach z Alejandro Pérezem i sukcesie “Bailando” z Gente de Zona’em, wszystko prowadziło do tego miejsca” mówi Enrique. Warto tutaj zauważyć, że ‘Bailando”, najczęściej oglądany w historii muzyki latino (2,5 miliarda odtworzeń!).

Reżyser Alejandro Pérez podkreśla, że praca z Enrique jest zawsze sporą przygodą, wykraczającą daleko poza ustalony plan i scenariusz. “Súbeme La Radio” wyprodukował Carlos Paucar a napisali go Enrique i grupa jego przyjaciół: Descemer Bueno, Zion & Lennox.teledysk kręcony był właśnie na Kubie.

Materiały promocyjne partnera

Descemer: „Znam Enrique już 12 lat i napisaliśmy razem takie kawałki jak “Bailando”, “Loco”, “El Perdedor”, “Cuando Me Enamoro”, “Lloro Por Ti”, “No Me Digas Que No” i “Ayer”. Pisanie utworu nigdy nie jest takie samo – zawsze improwizujemy, idziemy o krok dalej i staramy się łamać wszystkie granice, jakie znają kompozytorzy”.

Dwudniowy plan zdjęciowy, który na chwilę dosłownie sparaliżował centrum Hawany, miał ogromny oddźwięk w mediach społecznościowych za sprawą tysięcy ludzi, które chciały znaleźć się jak najbliżej swojego idola i bawiły się na planie razem z nim.

https://www.youtube.com/watch?v=ZvaF2OhDQs8

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » Dezynsekcja Pluskwy Gdynia

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA