Beata Kozidrak – najnowszy album zatytułowany „B3” zyskał status Złotej Płyty!

Beata Kozidrak
fot. Bartosz Krupa © Wszelkie prawa zastrzeżone

Trzeci solowy album Beaty Kozidrak zatytułowany „B3” zyskał status Złotej Płyty! „B3” to już trzeci solowy krążek Beaty Kozidrak. Album w zaledwie cztery miesiące od premiery pokrył się złotem! „B3” to wyjątkowe wydawnictwo.

Beata Kozidrak
Beata Kozidrak fot. Michał Pańszczyk © Wszelkie prawa zastrzeżone

Na tę solową płytę Kozidrak trzeba było czekać 11 lat. Pierwszy raz w swojej karierze tak bardzo zaangażowała się w tworzenie materiału na płytę. Jest nie tylko autorką wszystkich tekstów, ale także kompozytorką i współkompozytorką większości piosenek.

Płytę do tej pory promowały 3 single: „Bingo” (status Złotej Płyty), „Upiłam się tobą” (status Platynowej Płyty) oraz „Niebiesko – zielone”.

Album „B3” ukazał się w dwóch wersjach: standardowej i deluxe. Ekskluzywne wydanie to edycja dwupłytowa: oprócz piosenek z wersji podstawowej, album zawiera dodatkowy premierowy utwór, angielską wersję ballady „Zamek z piasku”, remiksy dwóch singli („Bingo” oraz „Upiłam się tobą”) oraz trzy zaskakujące wersje akustyczne. Wersja deluxe płyty dostępna jest wyłącznie w salonach empik i na stronie empik.com.

Uroczyste wręczenie Złotej Płyty odbędzie się na koncercie Beaty w Teatrze Roma w Warszawie, 15 lutego.

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » Dezynsekcja Pluskwy Gdynia