MUZOTAKTMUZYKANowy singielO.S.T.R. „MTV Unplugged: Autentycznie” - legendarny format MTV Unplugged powraca!

O.S.T.R. „MTV Unplugged: Autentycznie” – legendarny format MTV Unplugged powraca!
O

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

O.S.T.R. to najciekawszy i najpopularniejszy artysta sceny hip hop w Polsce. Jego ostatni album „Życie po śmierci” okazał się najczęściej kupowaną płytą CD w 2016 roku w Polsce.

Zdaniem krytyki album będący zapisem przeżyć i przemyśleń związanych z problemami zdrowotnymi artysty jest jednym z najważniejszych w dotychczasowej dyskografii O.S.T.R.

REKLAMA

Dlatego z tym większą przyjemnością stacja MTV Polska zaprosiła artystę do nagrania wyjątkowego albumu O.S.T.R. „MTV Unplugged: Autentycznie”. Koncert oraz nagranie stanowić będzie wznowienie cyklu MTV Unplugged po siedmiu latach przerwy.

Podczas nagrania nowej akustycznej odsłony „Życia po śmierci”, artyście towarzyszyć będzie zespół: Jakub Krukowski (fortepian/rhodes piano), Agnieszka Grela (harfa), Sylwia Spodobalska (wiolonczela), Jacek Fedkowicz (kontrabas/gitara basowa), Wojtek Fedkowicz (perkusja), Piotr Jończyk (perkusjonalia). Na scenie pojawią się również goście specjalni.

Materiały promocyjne partnera

To dla O.S.T.R. zupełnie nowe wyzwanie, ponieważ zazwyczaj realizuje swoje albumy z udziałem instrumentów elektronicznych. Jest to motywacja, by w naturalny dla niego sposób nie zatrzymywać się w miejscu i nie osiadać na laurach.

Wyjątkowy koncert zostanie zarejestrowany w drugiej połowie marca w Warszawie, a następnie w kwietniu zostanie opublikowany na specjalnej edycji CD nakładem Asfalt Records.

Dodatkową niespodzianką będzie jedno nowe, napisane specjalnie z okazji koncertu nagranie. Pełny zapis koncertu wraz z wyjątkowym materiałem making of dostępny będzie na platformie player.pl, która jest partnerem projektu oraz na antenie MTV Polska.

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » Fumigacja na eksport Elbląg

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA