Muzyczne pocztówki z piosenkami Whitney Houston, Leonarda Cohena i Britney Spears

W sam raz na walentynki w sprzedaży pojawiają się muzyczne pocztówki. Nowy muzyczny format nawiązujący do starego, sentymentalnego produktu.

Kolebką kartek okolicznościowych jest Wielka Brytania, w której to pierwsze kartki pojawiły się na rynku już w latach 40. XIX wieku. W Polsce zdobyły popularność dopiero sto lat temu, ale szybko stały się sympatyczną tradycją.

Dziś, w dobie nowoczesnych technologiami, tradycyjne, papierowe pocztówki zaczynają przeżywać renesans swojej popularność i wracają do łask. Twa wielka retromania: słucha się płyt winylowych, tańczy tango, wysyła pocztówki z wakacji. Kartki idealnie wpisują się w tę atmosferę.

W związku z tym na rynku pojawiły się wydane przez Sony Music Poland, wyjątkowe kartki – muzyczne pocztówki z płytą CD.

Muzyczne pocztówki to szeroki wybór pięknych poligrafii i przebojowych ścieżek dźwiękowych. W środku każdej kartki znajduje się miejsce na dedykacje i życzenia.

Seria została przygotowana tak, aby zachwycić romantyków w każdym wieku. Na płytach pojawią się kochane od lat utwory m.in. Whitney Houston, Celine Dion, Santany, Arethy Franklin, Franka Sinatry oraz Leonarda Cohena. Dla młodszych klientów kartki będą zawierać hity m.in. Alicii Keys, Britney Spears, Jennifer Lopez, Meghan Trainor oraz Toma Odella.

Muzyczne pocztówki można podarować osobiście lub wysłać pocztą w załączonej kopercie. Posiadają miejsce na osobisty wpis a dołączone płyty CD są pełne hitów gwiazd światowego formatu.

Do nabycia w sieci sklepów Empik, empik.com, Media Markt oraz na wybranych stacjach benzynowych Orlen.

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » Dezynfekcja kurników

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zobacz także

Nie przegap

loading...
loading...