MUZOTAKTImprezy, KoncertyKoncertyNick Cave & The Bad Seeds wystąpi w Polsce (data, miejsce, bilety)

Nick Cave & The Bad Seeds wystąpi w Polsce (data, miejsce, bilety)
N

REKLAMA
REKLAMA

Nick Cave & The Bad Seeds ogłosili szczegóły ośmiotygodniowej trasy koncertowej po Europie. Zespół odwiedzi także Polskę i 24 października zagra na Torwarze w Warszawie.

Europejskie tournée rozpocznie się w koncertem w Bournemouth w Wielkiej Brytanii 24 września. Koncerty na Starym Kontynencie odbędą się po serii występów w Australii (styczeń), USA (maj i czerwiec).

REKLAMA

Skład ośmioosobowej grupy Nick Cave & The Bad Seeds na ogłoszonej trasie to: Nick Cave, Warren Ellis, Martyn Casey, Thomas Wydler, Jim Sclavunos, Conway Savage, George Vjestica i Larry Mullins.

Podczas występów fani zespołu będą mogli po raz pierwszy usłyszeć utwory z nowego albumu “Skeleton Tree” z września 2016 roku. Dziełu towarzyszy dokument “One More Time With Feeling” w reżyserii Andrew Dominika, który 3 marca ukaże się na DVD i Blu-rayu. Longplay i obraz realizowano po tragicznych dla wokalisty wydarzeniach, gdy jeden z jego synów-bliźniaków, 15-letni Arthur, spadł z klifu nieopodal Brighton i zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.

Ostatnia do tej pory trasa Nick Cave & The Bad Seeds po Europie miała miejsce w 2014 roku.

Nick Cave to jeden z bardziej cenionych i wpływowych przedstawicieli rocka i alternatywy. Znany jest nie tylko z działalności z zespołem The Bad Seeds, ale także solowej oraz z grupami Grinderman czy The Birthday Party.

W ostatnich latach z Warrenem Ellisem często zajmuje się muzyką filmową (“Droga”, “Gangster”, “Propozycja” na podstawie scenariusza Cave’a, “Aż do piekła”).

Bilety wejdą do sprzedaży 17 lutego o 10.00 na Nickcave.com i Livenation.pl. Wejściówki na koncert w Warszawie dostępne będą w cenach od 179 zł.

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » fotobudka na wesele

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA