MUZOTAKTTeledyskiNowy Papa Roach z koncertu

Nowy Papa Roach z koncertu
N

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Zespół Papa Roach ujawnił pierwszą piosenkę z kolejnego albumu. Zrobił to w formie teledysku z koncertu.

Do sieci trafił klip z piosenką “Crooked Teeth”, który zarejestrowano podczas trasy koncertowej Papa Roach. Za reżyserię odpowiada Bryson Roatch, a za część zdjęć Mario Yupanqui.

REKLAMA

Kawałek “Crooked Teeth” jest zapowiedzią nowej, dziesiątej płyty kapeli z Kalifornii, której główną postacią jest wokalista Jacoby Shaddix. Album nie ma jeszcze tytułu, ale nagrywany jest w Steakhouse Studio w północnym Hollywood, a ukazać się ma w drugiej połowie roku.

– W północnym Hollywood słychać strzały, gdy siedzimy sobie przed studiem. Nad nami latają często policyjne helikoptery. Widząc to, powiedziałem sobie: “Właśnie w takim miejscu powinniśmy nagrywać” – opowiada Shaddix.

Materiały promocyjne partnera

Zespół Papa Roach założony został w 1993 roku. Sukces zapewnił sobie albumem “Infest” (2000), który uzyskał status potrójnej platyny. Pochodzący z krążka numer “Last Resort” do dziś jest największym hitem kapeli.

Kolejne krążki również były ciepło przyjmowane przez fanów, szczególnie “Getting Away With Murder” z 2004, który pokrył się platyną. Łącznie płyty Amerykanów sprzedały się w ponad 20 milionach egzemplarzy na całym świecie. Ich ostatni dotąd longplay to “F.E.A.R.” ze stycznia 2015 roku.

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » fotobudka na wesele

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA