Doda zagra w kolejnej części “Pitbulla”

Doda
Doda "Nie pytaj mnie" (c) Wszelkie prawa zastrzeżone.

Niestety, Patryk Vega nie stanie za kamerą kolejnej części “Pitbulla”. Informację przekazała Doda, która z kolei zdradziła, że wystąpi w obrazie.

– Kochani, chciałabym Wam oficjalnie potwierdzić, że zagram w kolejnej części “Pitbulla” – napisała na Facebooku. – Pojawię się gościnnie na wielkim ekranie w roli kobiety mafii, do której kontrakt podpisałam w sierpniu 2016 roku. Bardzo mi przykro, że reżyser Patryk Vega nie dogadał się z produkcją finalnie. Mam jednak nadzieję, że z nowym reżyserem złapię – podobnie jak z Patrykiem – superchemię.

Doda z zespołem Vigrin nagrała piosenkę “Niebezpieczna kobieta” do ostatniego obrazu z serii – “Pitbull. Niebezpieczne kobiety”. Wideo do kawałka można obejrzeć poniżej.

“Pitbull. Niebezpieczne kobiety” to kontynuacja głośnego hitu – “Pitbull. Nowe porządki”. Akcja obrazu przedstawiona jest z punktu widzenia kobiet. W obsadzie znaleźli się Piotr Stramowski, Maja Ostaszewska, Andrzej Grabowski, Artur Żmijewski, Alicja Bachleda Curuś, Joanna Kulig, Anna Dereszowska. W kinach dzieło gościło w listopadzie 2016 roku.

Patryk Vega ostatnio pracował z Ewanem McGregorem przy krótkometrażówce “Czerwony punkt”. Na oficjalnej stronie można znaleźć zwiastun produkcji i galerię zdjęć. Premiera planowana jest na 15 lutego.

Doda niedawno zapowiedziała, że zagra w sitcomie “Daleko od noszy”. 10 listopada 2016 roku ukazał się nowy album reaktywowanej grupy Vigrin, “Choni”.

Dorota Rabczewska, jak naprawdę nazywa się piosenkarka, ma już za sobą aktorski debiut – mogliśmy ją oglądać w “Sercu na dłoni” Krzysztofa Zanussiego. W tym też filmie można było usłyszeć jej piosenkę – “Rany”. Jej utwory znane są również widzom z komedii “Wkręceni” i “Kac Wawa”. Wystąpiła ponadto w spektaklu “Słownik ptaszków polskich” w reżyserii Krzysztofa Materny, w Teatrze Imka w Warszawie.

ZOBACZ TELEDYSK
VIRGIN – NIEBEZPIECZNA KOBIETA

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zobacz także

Nie przegap

loading...
loading...