Adam Nowak z Raz Dwa Trzy płynie na Antarktykę

Raz, Dwa, Trzy

W ramach projektu “Trzy Sztuki w Antarktyce” Adam Nowak z zespołu Raz Dwa Trzy wykona na Antarktyce pierwszy w historii koncert polskiego artysty. Muzykowi w czasie podróży towarzyszyć będzie fotograf i pomysłodawca przedsięwzięcia, Bartosz Stróżyński.

Jeszcze w lutym 2017 roku artyści popłyną jachtem żaglowym do Antarktyki. Podczas wyprawy odbędzie się pierwszy w historii koncert polskiego artysty na Antarktyce transmitowany przez Trójkę. Transmisja występu Adama Nowaka planowana jest na 11 marca, w wieczornym paśmie radiowym Piotra Metza.

– To dla mnie podróż życia – mówi muzyk. – Podróż całkowicie w nieznane, piękne, dla mnie do tej pory nieodkryte. Jeśli los chciał mi sprawić niespodziankę to ta, jak do tej pory udała mu się najbardziej. Zawsze marzyłem o tym, żeby nie poznawać świata jako turysta tylko jako osoba wykonująca wymarzone zajęcia.

Większość moich podróży była w zasięgu wyobraźni. Podróż do Antarktyki przerosła moje wyobrażenie. W wyprawę miał wyruszyć również aktor Olaf Lubaszenki, ale z powodu kontuzji kolana musiał zrezygnować z wyjazdu. Filmowiec pozostaje członkiem zespołu i będzie na miejscu, w Polsce, realizował bardzo ważne cele związane z filmem. Więcej o przedsięwzięciu można dowiedzieć się pod tym adresem.

Dorobek formacji Raz, Dwa, Trzy zamyka album “Raz, Dwa, Trzy… 25”, który ukazał się 16 września 2016 roku. Zespół od lat udowadnia, że można podążać własną drogą, trzymać się własnych pomysłów i estetyki a przy tym osiągnąć popularność. Sympatycy, fani i wielbiciele Raz Dwa Trzy kochają Adama Nowaka i jego zespół za senne bossa novy, kojące rytmy reggae’owe, miękko otulające dźwięki gitar, akordeonu i kontrabasu. Bogactwo instrumentów, technicznie doskonałe aranżacje, pełna pasja tworzenia i grania to znaki firmowe zespołu.

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » fotobudka na wesele