MUZOTAKTPłyty muzyczneZapowiedź płytyPeja ujawnia szczegóły dotyczące nowej płyty i zapowiada singiel! (WIDEO)

Peja ujawnia szczegóły dotyczące nowej płyty i zapowiada singiel! (WIDEO)
P

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Znamy już datę premiery nadchodzącego albumu Peja/ Slums Attack – „Remisja”. Peja/ Slums Attack zapowiada premierę nowego albumu „Remisja”! Płyta ukaże się 7 kwietnia nakładem RPS Enterteyment (dystrybucja My Music). Nowy krążek uznanego rapera zapowiada singiel i video „Negatywny Feedback”!

Peja/ Slums Attack – „Remisja”

REKLAMA

W początkowej fazie przygotowań album miał ukazać się końcem 2016 roku. Jednak po długich konsultacjach Rychu postanowił przesunąć datę premiery prawie aż o pół roku, aby wrócić z materiałem, który będzie w pełni satysfakcjonujący nie tylko dla samego rapera, ale przede wszystkim dla słuchaczy.

„Razem z producentem Brahu Bratem spowolniliśmy tempo prac, na co wpływ miała głównie choroba, którą przebyłem. W międzyczasie wyniknęło kilka spraw wydawniczych, które obaj musimy uregulować.

Materiały promocyjne partnera

Oczywiście wiąże się z tym jeszcze więcej pracy. Wielokrotnie tego typu obciążenie działało stymulująco. Tym razem zabrakło energii i rzeczywiście trzeba było osiągnąć tytułowy stan Remisji by po zatrzymaniu choroby, z którą się zmagam móc powrócić do pracy. Czas oczekiwania postaramy się Wam optymalnie zrekompensować dobrze wykonaną pracą” – mówi Peja.

To pierwszy klip Peji promujący nadchodzące wydawnictwo. Za produkcje odpowiedzialna jest firma 9 liter. Raper zapowiedział już kolejne produkcje video.

Na album składa się około 16 utworów. Poznaliśmy już część tytułów. Nad wieloma Peja nadal pracuje pod czujnym okiem stałego producenta o pseudonimie Brachu.

ZOBACZ TELEDYSK
PEJA/SLUMS ATTACK – NEGATYWNY FEEDBACK

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » fotobudka na wesele

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

  • Więcej na temat:
  • Peja
REKLAMA