Justin Bieber ujawnił datę premiery nowego singla, który nosi tytuł “What Do You Mean” Sprawdźcie koniecznie szczegóły na MUZOTAKT.pl

Justin Bieber
Foto: Getty Images (c) Wszelkie prawa zastrzeżone.

Justin Bieber, idol nastolatek najwyraźniej przypomniał sobie w końcu, że wybił się dzięki muzyce i po ostatnich wybrykach powraca z nowym singlem. Od kilku miesięcy sugerował na portalach społecznościowych, że wielkimi krokami nadchodzi jego nowy hit! Artysta ujawnił datę premiery!

Justin Bieber – nowa piosenka 2015

Pod koniec sierpnia br. światło dzienne ujrzy nowy singiel Justina Biebera zatytułowany “What Do You Mean”. Światowa premiera zapowiedziana jest na 28 sierpnia 2015.

“Dużo pracowałem w studio, próbując uzyskać spójne brzmienie, jednolite brzmienie. Mam dużo w głowie i popadam w coś jakby depresję, bo tak bardzo chcę, by to się udało. Chcę, by ludzie to uwielbiali. Chcę inspirować ludzi. Czasem się zastanawiam: “Czy to jest wystarczająco dobre” Czy to jest kierunek, w którym chcę iść?” – powiedział Justin Bieber w wywiadzie, którego udzielił w amerykańskiej rozgłośni radiowej KIIS FM.

Nad produkcją nowego singla Justina Biebera pracował Jason “Poo Bear” Boyd.

O CZYM JEST NOWA PIOSENKA JUSTINA?

“Dziewczyny często zmieniają zdanie. Mówią coś, a myślą coś innego. Więc… o co ci chodzi (ang. What Do You Mean)? Naprawdę nie wiem, dlatego pytam” – wyjaśnił Justin Bieber. Nowa piosenka 2015, What Do You Mean, jest utrzymana w szybkim tempie i jest ‘zabawna, wakacyjna’ – jak wyznał Justin Bieber.

Czekamy z niecierpliwością na nowy singiel! Przypomnijmy, że ostatnia płyta wokalisty ukazała się w czerwcu 2012 roku. W tym roku Biebera można było gościnnie usłyszeć w numerze duetu Jack U (Skrillex i Diplo) “Where Are U Now”.

Serwis muzycznyZespół na studniówkę Warszawa

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!