Architects zagrają w Warszawie

Architects
Architects fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Gwiazdy metalcore’a, Architects, przyjadą do Polski i 10 sierpnia wystąpią w warszawskim klubie Proxima.

Architects to przedstawiciele angielskiej sceny metalcore’owej. Debiutowali w 2005 roku, a na koncie (oprócz demo i EP) mają już pięć długogrających albumów, w tym “The Here and Now” i “Daybreaker”, które promowali na koncertach w Polsce.

W kwietniu 2013, dzięki wsparciu fanów, zespół wydał własny film dokumentalny – “One Hundred Days: The Story Of Architects Almost World Tour”, który opowiada o ich życiu w trasie. Niemniej intensywnym okresem było lato 2013 – Architects koncertowali na największych festiwalach oraz jako jedna z gwiazd Vans Warped Tour.

Od 2014 roku grupa rozpoczęła współpracę z legendarną wytwórnią Epitaph – krążek “Lost Forever // Lost Together” powstał już pod ich szyldem. Ubiegłoroczne wydawnictwo grupy (“All Our Gods Have Abandoned Us”) przyczyniło się do kolejnego sukcesu bandu. Poniżej można posłuchać pochodzącego z krążka utworu “A Match Made In Heaven”.

Latem 2016 roku po kilkuletniej walce z chorobą zmarł założyciel i gitarzysta grupy, Tom Searle. Zespół nie odwołał jednak zaplanowanej trasy i postanowił w hołdzie przyjacielowi zagrać przewidziane koncerty.

Na warszawskim koncercie oprócz głównej gwiazdy – Architects nie zabraknie również supportów – więcej informacji niebawem.

Sprzedaż biletów rusza w środę, 15 lutego 2017 o 10:00 w stałych punktach sprzedaży.

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » fotobudka na wesele