Posłuchaj, jak Josh Groban śpiewa dla pięknej i bestii

Josh Groban
Josh Groban fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Twórcy obrazu “Piękna i bestia” (“Beauty and the Beast”) zaprezentowali urywek utworu, który uświetni aktorską produkcję.

Nadchodzący obraz powstaje na podstawie animowanego dzieła Disneya i klasycznej opowieści o uroczej Belle i podobno przerażającej Bestii. By ratować ojca, dziewczyna zgadza się zamieszkać w domu Bestii. Z czasem między nimi rodzi się uczucie. W rolach głównych występują Emma Watson i Dan Stevens.

Na soundtracku znalazła się tytułowa piosenka – oryginalnie w wykonaniu Céline Dion – zaśpiewana przez Arianę Grande i Johna Legenda. Dion także nagrała utwór do filmu. Ponadto numer “Evermore” przygotował Josha Grobana. Właśnie półminutowy fragment jego kawałka można znaleźć poniżej.

– Jestem zaszczycony, że mogę zaśpiewać piosenkę stworzoną przez moich idoli Alana Menkena i Tima Rice’a – mówił wcześniej Groban. – “Piękna i bestia” towarzyszy mi od dziecka, więc cieszę się, że będę miał udział w nowym filmie.

Za kamerą stanął Bill Condon (“Saga ‘Zmierzch’: Przed świtem”), a scenariusz napisał Stephen Chbosky. Premiera planowana jest na 17 marca 2017 roku.

Josh Groban to amerykański wokalista, autor piosenek, aktor i producent. Jego płyty znalazły 25 milionów nabywców na całym świecie. Większość jego albumów wielokrotnie pokryła się platyną. Wśród przebojów ma “You Raise Me Up” i “Believe”. Ostatni album Grobana to “Stages” z kwietnia 2015 roku.

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » fotobudka na wesele