MUZOTAKTPłyty muzyczneZapowiedź płytyZnamy szczegóły nowej płyty Spring Rolls!

Znamy szczegóły nowej płyty Spring Rolls!
Z

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

„Universum” – to tytuł oczekiwanej płyty formacji Spring Rolls, która zaprezentowała właśnie pełną tracklistę i okładkę krążka.

Nowe wydawnictwo Spring Rolls promowane m.in. popularnym singlem „RGB” z gościnnym udziałem aktora Marcina Kwaśnego na rynku ma pojawić się jeszcze w lutym!

REKLAMA

Produkcją muzyczną krążka „Universum” zajął się Lech Pukos z Gunslinger Studio, zaś za miksem i masteringiem Jacek Miłaszewski. Za projekt zaprezentowanej właśnie okładki odpowiada: Michał Karcz.

Ostatnim singlem promującym „Universum” jest „RGB” z gościnnym udziałem Marcina Kwaśnego.

Materiały promocyjne partnera

– Zarówno singiel jak i teledysk zwraca uwagę na to jak bardzo zamykamy się w świecie trzech barw. – mówi wokalista, Artur Łukasik. – Pokazuje jak bardzo ten świat jest ograniczony, jak trudno się z niego wydostać. Nie chodzi nam o powstrzymanie tego pędu i zachwytu nad technologią, tego się nie da już zmienić. Jedyne co możemy zrobić to dawać ludziom świadomość niebezpieczeństw jakie niesie ze sobą XXI wiek – dodaje.

W teledysku gościnny udział wziął Marcin Kwaśny, który ma w dorobku role m.in. w filmach „Historia Roja” (zagrał brata tytułowego “Roja”), „Pilecki” (dokument o rotmistrzu Witoldzie Pileckim), czy serialach „Szpilki na Giewoncie”, „Wiadomości z drugiej ręki”, „Czas honoru”, „Barwy szczęścia” i „Dwie strony medalu”.

Początki Spring Rolls sięgają 2011 roku. Formacja ma na swoim koncie singel “Desinger” z 2013 roku oraz trzyutworowe demo “New born” (2014). Oba wydawnictwa spotkały się ze sporym zainteresowaniem. Zespół intensywnie koncertuje, obecnie skupia się przede wszystkim na promocji płyty „Universum”, która swoją premierę będzie miała w lutym 2017 roku.

Na „Universum” składa się w sumie 10 utwórów, pełna tracklista wygląda następująco:

1. Nowy Świat
2. Planety
3. Girl From Mars
4. Toksyczny
5. 87
6. Animal Inside
7. Mars One
8. Przyjdzie Taki Czas
9. RGB, 10. Too Late

ZOBACZ TELEDYSK
SPRING ROLLS – RGB

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » fotobudka na wesele

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA