Pierwszy winyl w karierze zespołu Obscure Sphinx

Obscure Sphinx
Obscure Sphinx fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Formacja Obscure Sphinx wkrótce wyda pierwszy w swojej karierze winyl.

Ostatni album metalowej kapeli, “Epitaphs”, 22 kwietnia 2017 roku ukaże się na podwójnym czarnym krążku. – Przygotowaliśmy dla Was dwie edycje – zachęcają muzycy.

– Pierwsza z nich, standardowa, składa się z dwóch płyt, czarnej i białej, opakowanych w wysokiej jakości gatefold i koperty wewnętrzne zawierające teksty naszych utworów.

Druga, limitowana do 100 sztuk, zawiera dwa transparentne 180-gramowe winyle oraz ręcznie napisane cytaty, nawiązujące do naszych utworów.

Płytę można zamawiać w przedsprzedaży pod adresem.

Od początku swego istnienia, od 2008 roku, kapela Obscure Sphinx wytrwale buduje swoją pozycję swoistego fenomenu polskiej sceny metalowej. Zespół ze swoją charyzmatyczną wokalistką, plemiennymi wręcz rytmami i nieokiełznaną agresją ośmiostrunowych gitar z powodzeniem wpisuje się w szufladkę post-metal, dodając do tego elementy charakterystyczne dla doom czy black metalu co sprawia, że ich muzyka wymyka się klasyfikacjom i buduje nową jakość na rynku.

Zespół zadebiutował w 2011 roku płytą “Anaesthetic Inhalation Ritual”, a 2 lata później ukazał się ich drugi album, “Void Mother”. We wrześniu 2016 roku wydane zostało najnowsze dzieło formacji – “Epitaphs” nagrane w całości na żywo (autorem okładki jest Mario Duplantier z zespołu Gojira).

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » fotobudka na wesele

Zobacz także

Nie przegap

loading...
loading...