Modern Talking – Ready For The Mix

Modern Talking - Ready For The Mix

Modern Talking to wciąż jeden z najbardziej popularnych w naszym kraju zespołów, który obchodził niedawno trzydziestolecie swojej działalności.

Zespół Modern Talking powstał w 1984 roku z inicjatywy producenta Dietera Bohlena i wokalisty Thomasa Andersa, podbijając swoim pierwszym hitem “You’re My Heart, You’re My Soul” początkowo niemieckie a następnie europejskie i światowe listy przebojów.

Drugi singiel “You Can Win If You Want”, pochodzący z albumu The First Album potwierdził dominację duetu na światowej scenie muzyki dance.

Dwupłytowy album „Ready For The Mix” to wydawnictwo wyjątkowe. Na dwóch krążkach zebrane zostały unikalne wersje i remixy hitów zespołu z lat 1984 – 2003. Materiał muzyczny zawarty na tych płytach to prawdziwe rarytasy dla fanów zespołu. Znalazły się tu mało znane i niepublikowane na regularnych albumach wersje największych przebojów grupy.

Na pierwszym krążku znalazło się 12 tanecznych piosenek zespołu nagranych w pierwszym okresie działalności Modern Talking.

Usłyszymy tu m.in. maxi singlowe wersje “You Can Win If You Want” czy opublikowanego na winylowym singlu tylko w Wielkiej Brytanii hitu “With A Little Love”, specjalną wersję przeboju “Cheri, Cheri Lady (Special Dance Version)”, singlową wersję piosenki “(Just We Two) Mona Lisa”, które na winylowym singlu ukazało się jedynie w naszym kraju oraz wiele innych unikalnych nagrań zespołu.

Drugi krążek wypełniony został hitami, które powstały po reaktywacji zespołu w 1998 roku. Znajdziemy tu m.in. utwór “China In Her Eyes”, który w wersji vocal ukazał się wyłącznie na limitowanym maxi singlu kompaktowym, maxi singlową dłuższą wersję hitu “Don’t Take Away My Heart”, alternatywną wersję przeboju “Ready For The Victory” oraz masę innych tanecznych rarytasów.

Znalazł się tu również wyjątkowy Space Mix ’98 (Long Version) obejmujący zmiksowane przeboje Modern Talking wykonane wspólnie z Erikiem Singletonem.

Ponadczasowe przeboje Modern Talking – grupy, która od trzech dekad święci triumfy na światowej scenie muzyki dance wciąż znajdują się na topie rozgłośni radiowych na całym świecie.

Muzyka duetu, który sprzedał ponad 120 milionów płyt rozbrzmiewa na wszelkiego rodzaju imprezach i inspiruje kolejne pokolenia artystów i fanów tej legendarnej formacji.

Oto tracklista:

CD 1
1. You’re My Heart, You’re My Soul (7’’ Version)
2. You Can Win If You Want (Special Dance Version)
3. Cheri, Cheri Lady (Special Dance Version)
4. With A Little Love (UK 12” Version)
5. Atlantis Is Calling (S.O.S. For Love) (Extended Version)
6. Brother Louie (Special Long Version)
7. Just We Two (Mona Lisa)
8. Geronimo’s Cadillac (Long Vocal Version)
9. Lonely Tears In Chinatown
10. Jet Airliner (Radio Version)
11. In 100 Years… (Part 1)
12. Locomotion Tango

CD 2
1. You’re My Heart, You’re My Soul (Modern Talking Mix ’98)
2.You Are Not Alone (feat. Eric Singleton) Video Version
3. Sexy Sexy Lover (feat. Eric Singleton) – Rap Version
4. China In Her Eyes (Vocal Version)
5. Don’t Take Away My Heart (New Vocal Version)
6. Win The Race (Radio Edit)
7. Last Exit To Brooklyn (Radio Edit)
8. Ready For The Victory (Alternative Radio Version)
9. Juliet
10. TV Makes The Superstar (Extended)
11. Space Mix ’98 (Long Version) featuring Eric Singleton

Wydawca: Sony Music
Data premiery: 03.02.2017

Modern Talking - Ready For The Mix

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » fotobudka na wesele

Zobacz także

Nie przegap

loading...
loading...