Kamil Bednarek wraca do Stodoły! (data, ceny biletów)

Kamil Bednarek
Kamil Bednarek fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Kamil Bednarek wystąpi w warszawskiej Stodole! To wyjątkowy koncert, na który już zapraszamy.

Kamil Bednarek swoje pierwsze kroki muzyczne stawiał w formacji StarGuardMuffin (2008 rok).

Od samego początku kapela dużo koncertowała, brała udział w wielu festiwalach, na których sięgała po liczne nagrody. Bez wątpienia medialny rozgłos zawdzięczała swojemu frontmanowi, Kamilowi Bednarkowi, który zdobył II miejsce w programie Mam talent!

To spektakularne wydarzenie spowodowało, iż debiutancki album zespołu zatytułowany Szanuj (2010 rok), stał się prawdziwym bestsellerem. W dwa miesiące osiągnął status podwójnej platyny.

W 2011 młodzi muzycy wyruszyli w bardzo długą trasę koncertową po całym kraju, a następnie spełnili swoje artystyczne marzenie, jadąc do legendarnego studia Boba Marley’a Tuff Gong, w Kingston na Jamajce. Zrealizowali tam pięć własnych kompozycji, z udziałem wielu szacownych gości z ojczyzny muzyki reggae.

W nagraniach wzięli udział, m.in. Capleton, Steve Newland z Rootz Underground czy saksofonista Dean Fraser. W czerwcu 2011 roku ukazała się epka o wymownym tytule Jamaican Trip, na której dodatkowo pojawił się 50-minutowy film dvd z pobytu za Wielką Wodą.

W pierwszych miesiącach 2012 roku działalność StarGuardMuffin została bezterminowo zawieszona, natomiast Kamil Bednarek wraz z perkusistą Maćkiem Pilarzem, klawiszowcem Radkiem Szyszkowskim (obaj SGM) oraz dwoma nowymi muzykami rozpoczął pracę nad nową płytą formacji BEDNAREK.

Krążek Jestem pojawił się w sprzedaży w listopadzie, pochodzą z niego takie utwory, jak “Jestem sobą…”, “Think About Tomorrow”, nastrojowa “Cisza” czy własna wersja starego przeboju Marka Grechuty “Dni, których nie znamy”.

W czerwcu 2015 ukazała się druga studyjna płyta, pod szyldem Kamil Bednarek, zatytułowana Oddycham, którego część materiału została zarejestrowana na Jamajce.

Ponownie na albumie gościnnie wystąpiło kilku znamienitych muzyków, między innymi sekcja dęta Deana Fraser’a z Kingston na Jamajce, Junior Kelly czy Albarosie. Z polskich wykonawców na szczególną uwagę zasługuje udział skrzypka, Michała Jelonka, który znakomicie wkomponował się w stylistykę reggae…

Artysta ma na swoim koncie występy na Festiwalu w Ostródzie, Przystanku Woodstock, w Jarocinie czy na sopockich Top Trendach.

Gościł na Wyspach, w odwiedził również Stany Zjednoczone. Występy na żywo są bardzo energetyczne, spontaniczne i grane sercem, a nie tylko umiejętnościami, zaś sam Kamil Bednarek, bawiący się muzyką, jest prawdziwym mistrzem w nawiązywaniu kontaktu z publicznością…

Już 20 kwietnia Kamil Bednarek wraz z zespołem wystąpi na scenie klubu Stodoła.

Skład zespołu:
Piotr Piter Bielawski
Piotr Zwierz Stanclik
Radek Szyszkowski
Maciek Pilarz
Łukasz Bzowski
Łukasz Zgoda
Michał Podżus
Kamil Stefański

Bilety na koncert:

49 pln (stojące) oraz 75 pln (balkon), od 31 marca: 59 pln (stojące) oraz 85 pln (balkon) – do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)

Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, www.biletomat.pl

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » fotobudka na wesele