Thomas Wynn & The Believers prezentują “Man Out Of Time”!

Thomas Wynn & The Believers
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Nowy album formacji Thomas Wynn & The Believers, zatytułowany „Wade Waist Deep” ukaże się w maju tego roku, a już dziś możemy zapoznać się z próbką twórczości zespołu.

Sześcioosobowy skład z Orlando zaprezentował utwór „Man Out Of Time”, który pochodzi z zapowiadanego krążka. Zespół określa swoją twórczość jako połączenie southern rocka, folku z domieszką soul, R&B, a nawet gospel.

Thomas Wynn & The Believers mają na swoim koncie dwa albumy oraz całkiem pokaźną ilość koncertów , między innymi u boku: Cheap Trick, Gov’t Mule, Medeski, Martin & Wood, SIMO, Jason Isbell & The 400 Unit, Drive-By Truckers.

Lider zespołu, Thomas Wynn, zamiłowanie do muzyki odziedziczył po swoim ojcu, który to był perkusistą w zespole country, Cowboy. Sam Wynn natomiast grał na gitarze i basie w zespole kościelnym, podczas gdy jego siostra Olivia ( także członkini Thomas Wynn & The Believers) śpiewała w chórze w tym samym zespole.

Więcej szczegółów na temat płyty „Wade Waist Deep” podamy niebawem. Album dostępny będzie w Polsce w maju dzięki Mystic Production.

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » fotobudka na wesele

Zobacz także

Nie przegap

loading...
loading...