Ania Karwan (finalistka “The Voice of Poland”) debiutuje! Posłuchaj “W prezencie”

Ania Karwan
Ania Karwan fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone
pobierz
pobierz
pobierz

Ania Karwan, finalistka VII edycji programu “The Voice of Poland” nagrała pierwszy singiel. “W prezencie” to utwór, który napisała dla niej Natalia Kukulska razem z Michałem Dąbrówką.

Ania Karwan
Ania Karwan fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

„W prezencie” – to singiel zapowiadający pierwszą płytę oraz nową trasę koncertową Ani Karwan. Tytuł jest nieprzypadkowy, bo utwór był prezentem dla Ani podarowanym przez Natalię Kukulską, na podsumowanie ich kilkumiesięcznej wspólnej pracy. Artystki połączyło coś więcej niż kwestie zawodowe – zawiązała się przyjaźń, którą wzmocniła prawdziwa kobieca energia dwóch silnych osobowości.

Singiel utrzymany w stylistyce ballady jest manifestem kobiecej siły. To także dowód na to, że muzyka może leczyć. Ania Karwan przez lata przygotowywała się na ten moment, zbierając siły do rozpoczęcia solowej kariery.

“Dziś chce tę energię przekazać słuchaczom. To wszystko usłyszą Państwo w singlu” – zapowiada wokalistka.

Przedpremierowo swój nowy singiel Ania Karwan zaśpiewała 3 grudnia 2016 roku podczas koncertu w warszawskim klubie Miłość, na który w błyskawicznym tempie wyprzedały się bilety.

Obecnie artystka pracuje również nad teledyskiem do utworu. Za produkcję singla „W prezencie” także odpowiedzialni są Natalia Kukulska oraz Michał Dąbrówka, zaś mix i mastering przejął realizator Leszek Kamiński.

Ania Karwan jest wokalistką, kompozytorką i autorką tekstów. Jej kilkunastoletnia obecność na polskiej scenie muzycznej to dziesiątki zagranych koncertów oraz gościnnych nagrań u boku największych producentów.

W 2017 roku artystka debiutuje ponownie – tym razem z singlem napisanym specjalnie dla niej przez Natalię Kukulską i Michała Dąbrówkę. Ania Karwan jest finalistką VII edycji programu „The Voice Of Poland” emitowanego jesienią 2016 roku na antenie TVP2.

Po brawurowym wykonaniu „Purple Rain” Prince’a podczas „przesłuchań w ciemno” trafiła do drużyny Natalii Kukulskiej, pod której okiem rozwijała się w programie aż do finału. Dlatego Ania nazywa siebie „feniksem, który narodził się z popiołów” – otwiera nowy rozdział w swojej karierze, którego celem jest wydanie debiutanckiej płyty.

Ania Karwan: „matka, kobieta, wokalistka” – tak będą brzmiały rozdziały książki, nad którą artystka właśnie pracuje. Chce w niej opisać trzy aspekty jej życia, które tylko gdy funkcjonują razem, współbrzmią i w pełni określają Anię.

Do wielu wyzwań w nowym roku dołącza również przygoda z aktorstwem. Już wiosną widzowie TVP2 będą mogli zobaczyć Anię w serialu „Barwy szczęścia”. Rola Uli została napisana specjalnie dla Ani Karwan i odzwierciedla jej prawdziwą historię. W serialu zabrzmią również autorskie kompozycje Ani.

Skład zespołu:
Ania Karwan – wokal
Tomasz Świerk – instrumenty klawiszowe
Tomasz Mądzielewski – perkusja
Bartosz „Bartozzi” Wojciechowski – bas
Artur ”Boo-Boo” Twarowski – gitary

POSŁUCHAJ SINGLA
ANIA KARWAN – W PREZENCIE

Tekst piosenki
Ania Karwan – W prezencie
Stoję teraz przed tobą tu
Rozebrana z emocji złych
Pogodzona z tym, co ma być
Zbudowana z nadziei
I mogę iść w każdą stronę
Nie dźwigam ciężaru
Chcę opowiedzieć dziś tobie
Że ty w tym pomogłaś mi
Więcej nie poddam się już
Chociaż serce złamane na pół
Chociaż myśli wyrwane ze snu
To wiem że
Więcej nie poddam się już
Nienazwane są moje dnie
Ale wiem że nie boje się ich
Lekcję losu za sobą mam
To jest mój czas
Myśli splątane gdzieś
Niech w modlitwę ułożą się
Więcej nie poddam się już
Chociaż serce złamane na pół
Chociaż myśli wyrwane ze snu
To wiem że
Więcej nie poddam się już
Nienazwane są moje dnie
Ale wiem że nie boje się ich
Więcej nie poddam się

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » fotobudka na wesele

Zobacz także

loading...
loading...
PODZIEL SIĘ