Monster Truck supportem Deep Purple

Monster Truck
Monster Truck fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Pod koniec maja grupa Deep Purple przyjedzie na dwa pożegnalne koncerty do Polski. Przed gwiazdą wieczoru, publiczność rozgrzeje zespół Monster Truck.

Monster Truck, założony w 2009 roku w kanadyjskim Hamilton, Ontario, funkcjonował początkowo tylko jako poboczny projekt, ale bardzo szybko zaczął żyć swoim życiem i stał się pełnoprawnym bandem i wypuścił dwie EP-ki: “Monster Truck” (2010) i “The Brown” (2011).

Ta druga pozwoliła kapeli szerzej zaistnieć na rynku muzycznym. Single: “Seven Seas Blues” i “Righteous Smoke” znalazły się w na listach rockowych hitów w kanadyjskich radiostacjach, a nieco później Monster Truck wyruszył w trasy koncertowe, podczas których towarzyszyli między innymi Sheepdogs, Slashowi, Deep Purple czy Alice In Chains.

W 2013 roku, nakładem niezależnej wytwórni Dine Alone Records, ukazał się ich debiutancki album “Furiosity”.

Na płycie znalazło się 12 utworów, w których słychać wpływy z czasów świetności uwielbianej przez muzyków ery grunge’u i punk rocka, a całość uzupełnia rytmiczny, mocno napędzający całość, silny głos wokalisty Jona Harveya. Na początku ubiegłego roku do sprzedaży trafił drugi album studyjny zespołu zatytułowany “Sittin” Heavy”.

Koncerty:
23.05.2017, Łódź, Atlas Arena
24.05.2017, Katowice, Spodek

Bilety w sprzedaży na: Shop.metalmind.com.pl; eBilet.pl, Eventim.pl, Ticketpro.pl, Biletin.pl.

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » fotobudka na wesele