Metallica wystąpi w Polsce! Szczegóły trasy WorldWired Tour 2018!

Metallica
Metallica fot. materiały prasowe © 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone

Metallica ogłasza europejską część trasy WorldWired promującej album “Hardwired”…To Self – Destruct”. Supportem będzie Kvelertak. Na mapie jest i Polska. Szczegóły już teraz na MUZOTAKT.pl

Metallica

Metallica ogłosiła dziś europejską część trasy WorldWired promującej ich nowy album “Hardwired… To Self-Destruct”.

Trasa rozpocznie się dwoma koncertami w Amsterdamie w Ziggo Dome 4 i 6 września. Supportem będzie norweski zespół Kvelertak.

Przedsprzedaż biletów będzie dostępna dla członków Legacy Met Club i rozpocznie się we wtorek, 21 marca o 10:00 rano, a przedsprzedaż biletów dla wszystkich członków Fifth Members rozpocznie się tego samego dnia o godzinie 11:00.

Bilety wejdą do ogólnej sprzedaży w piątek, 24 marca o godzinie 10:00. Więcej informacji o biletach na www.metallica.com.

Każdy bilet zakupiony oficjalnymi kanałami sprzedaży łączy się z możliwością odbioru fizycznej lub digitalowej kopii albumu “Hardwired…To Self-Destruct”. Informacje dotyczące odbioru płyty będą zawarte w e-mailu potwierdzającym zakup biletu.

Szczegółowe informacje jak sprezentować album, jeśli już go nabyłeś wcześniej, znajdziesz w potwierdzeniu zakupu biletów. W przypadku wyboru fizycznej kopii albumu należy liczyć się z kosztami dostawy i innymi opłatami.

Album Hardwired…To Self-Destruct miał premierę 18 listopada 2016 roku i wyszedł nakładem wytwórni założonej przez Metallikę, Blackened Recordings. Zadebiutował na 1 miejscu na całym świecie, sprzedając prawie 800 tysięcy kopii w pierwszym tygodniu sprzedaży. Producentami albumu są Greg Fidelman, James Hetfield i Lars Ulrich. Można go zakupić w różnych wariantach za pośrednictwem www.metallica.com.

Pochwały dla “Hardwired…To Self-Destruct” pojawiły się m. in. w: The New York Times: “Metallica weszła w dorosłość, odzyskując siłę swojej muzyki przy jednoczesnej rezygnacji z typowego wizerunku hard-rockowego zespołu: młodego, szybkiego i poza kontrolą”.

Decibel: “Metallica na swoim nowym albumie “Hardwired…To Self-Destruct” znalazła złoty środek pomiędzy swoim dziedzictwem i długowiecznością”.

Kerrang!: “Oto jest: ożywiona, odświeżona, ukierunkowana i odkrywająca siebie na nowo Metallica. Najlepsza rzecz jaką zrobili od czasów The Black Album? Zdecydowanie”.

The Guardian: “Metallica wypuściła właśnie swoją najlepszą płytę od 25 lat”.

NME: “Metallica pozostała tak samo żywa i innowacyjna”.

San Jose Mercury News: “Metallica ponownie dałą nam album, który odzwierciedla i podkreśla nastroje milionów” oraz wiele innych.

Longplay „Hardwired… To Self – Destruct” został nagrany w składzie: James Hetfield, Kirk Hammett, Lars Ulrich i Robert Trujillo. Za produkcję odpowiadają Greg Fidelman, Hetfield i Ulrich. Premiera: 18 listopada.

Oto tracklista „Hardwired…To Self-Destruct”:

CD 1:

„Hardwired”
„Atlas, Rise!”
„Now That We’re Dead”
„Moth Into Flame”
„Am I Savage?”
„Halo on Fire”

CD 2:

„Confusion”
„Dream No More”
„ManUnkind”
„Here Comes Revenge”
„Murder One”
„Spit Out the Bone”

Bonus CD:
„Lords of Summer” (2016)
„Ronnie Rising Medley”
„When a Blind Man Cries”
„Remember Tomorrow”
„Helpless” (Live at Rasputin Music)
„Hit the Lights” (Live at Rasputin Music)
„The Four Horsemen” (Live at Rasputin Music)
„Ride the Lightning” (Live at Rasputin Music)
„Fade to Black” (Live at Rasputin Music)
„Jump in the Fire” (Live at Rasputin Music)
„For Whom the Bell Tolls” (Live at Rasputin Music)
„Creeping Death” (Live at Rasputin Music)
„Metal Militia” (Live at Rasputin Music)
„Hardwired” (Live in Minneapolis)

W ciągu trwającej od 1981 roku kariery Metallica sprzedała 110 milionów płyt na całym świecie. Ostatni album amerykańskiej grupy, „Death Magnetic”, miał premierę we wrześniu 2008 roku.

ZOBACZ TELEDYSK
METALLICA – DREAM NO MORE

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » Marta Opisuje

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zobacz także

Nie przegap

loading...
loading...