MUZOTAKTTeledyskiPeja zapowiada nowy album "Remisja" (zobacz teledysk "Tylko Dla Orłów")

Peja zapowiada nowy album “Remisja” (zobacz teledysk “Tylko Dla Orłów”)
P

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Peja powraca z nowym albumem pt. “Remisja” – premiera już 7 kwietnia!

“Tylko Dla Orłów” to najnowszy singiel, krążek uznanego rapera do tej pory zapowiadały single i video „Negatywny Feedback” oraz “Dekalog Rycha”. W początkowej fazie przygotowań album miał ukazać się końcem 2016 roku.

REKLAMA

Jednak po długich konsultacjach Rychu postanowił przesunąć datę premiery prawie o pół roku, aby wrócić z materiałem, który będzie w pełni satysfakcjonujący nie tylko dla samego rapera, ale przede wszystkim dla słuchaczy.

„Razem z producentem Brahu Bratem spowolniliśmy tempo prac, na co wpływ miała głównie choroba, którą przebyłem. W międzyczasie wyniknęło kilka spraw wydawniczych, które obaj musimy uregulować. Oczywiście wiąże się z tym jeszcze więcej pracy. Wielokrotnie tego typu obciążenie działało stymulująco.

Materiały promocyjne partnera

Tym razem zabrakło energii i rzeczywiście trzeba było osiągnąć tytułowy stan Remisji by po zatrzymaniu choroby, z którą się zmagam móc powrócić do pracy. Czas oczekiwania postaramy się Wam optymalnie zrekompensować dobrze wykonaną pracą” – mówi Peja

Na album składa się 16 utworów. Poznaliśmy już część tytułów. Nad wieloma Peja nadal pracuje pod czujnym okiem znanego gdańskiego producenta-Braha.

ZOBACZ TELEDYSK
PEJA/SLUMS ATTACK – TYLKO DLA ORŁÓW

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » Marta Opisuje

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

  • Więcej na temat:
  • Peja
REKLAMA