MUZOTAKTKonkursyZgłoś sięZagraj na Life Festival Oświęcim - ruszył konkurs Life On Stage!

Zagraj na Life Festival Oświęcim – ruszył konkurs Life On Stage!
Z

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Wystartowała kolejna edycja Life On Stage – konkursu, którego zwycięzca zagra na głównej scenie Life Festival Oświęcim, obok takich gwiazd, jak Scorpions, Shaggy czy LP.

Twoja muza zwala z nóg, a Ty nie jesteś w stanie dłużej ukrywać swojego nieprzeciętnego talentu? Stań w świetle reflektorów na głównej scenie jednego z najważniejszych polskich festiwali!

REKLAMA

Beatlesi, zanim zdobyli wielką sławę, przez dwa lata udowadniali swoją wartość w szemranych klubach Hamburga. Twoja kapela może się wybić o wiele szybciej – już w czerwcu br. macie szansę wystąpić na wielkiej scenie LFO, która w ostatnich latach gościła m.in. Stinga, Petera Gabriela i Erica Claptona.

Zgłoszenia do konkursu są przyjmowane od 22 marca do 12 kwietnia. Wyselekcjonowani przez organizatorów wykonawcy przejdą do kolejnego etapu, w którym poddani zostaną osądowi internautów. Ta faza rywalizacji zakończy się 5 maja, zaś do półfinału zakwalifikuje się siedmiu artystów z największą liczbą głosów plus jeden z „dziką kartą”, przyznaną przez organizatorów.

Materiały promocyjne partnera

W półfinale rozgrywanym między 15 a 31 maja wszystko zależeć będzie już tylko od internautów, którzy wybiorą czwórkę finalistów. O przyznaniu głównej nagrody zdecyduje jury, w skład którego wejdą przedstawiciele Fundacji Peace Festival – organizatora LFO, portalu Interia.pl, radia RMF Maxxx oraz polskiej branży muzycznej. Zwycięzcę poznamy 2 czerwca.

Do konkursu można zgłaszać się za pośrednictwem strony www.lifeonstage.interia.pl.

Koncerty stadionowe 8. edycji Life Festival Oświęcim odbędą się w dniach 23-24 czerwca. W gronie dotychczas ogłoszonych wykonawców są: Scorpions, Shaggy, LP, Mesajah, Czesław Śpiewa, BeMy, Bisquit i Leski.

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » Fumigacja Eksportowa

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA