MUZOTAKTImprezy, KoncertyKoncertyTrasa koncertowa New Wave Of Folk Metal Tour 2017

Trasa koncertowa New Wave Of Folk Metal Tour 2017
T

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Już w kwietniu tego roku w trzech krajach Europy fani ciężkiego folkowego grania będą mogli stać się częścią wyjątkowego wydarzenia – New Wave Of Folk Metal Tour.

NIBURTA, E-AN-NA oraz NETHERFELL – trzej pionierzy rozkwitającego gatunku – folk core’u, pojawią się na jednej scenie w Polsce, Rumunii i na Węgrzech.

REKLAMA

Na koncertach w Krakowie, Warszawie i Chorzowie zostaniecie porwani w wir nowocześnie zaaranżowanego metalu z udziałem autentycznych instrumentów folkowych! Takie połączenie idealnie przypadnie do gustu miłośnikom zarówno klimatycznej muzyki ludowej, jak i uwielbiającym niskie, soczyste dźwięki przesterowanych gitar fanom death metalu czy metalcore’u.

Wyobraźcie sobie połączenie melodyki Eluveitie i Arkony, brzmienia Lamb Of God, Meshuggah czy Suicide Silence, a będziecie mieli próbkę tego, czego doświadczycie w trakcie nadchodzących koncertów. Zespoły zagrają numery ze swoich najnowszych wydawnictw oraz nigdy nie prezentowane premierowe utwory.

Materiały promocyjne partnera

Na każdym z trzech polskich koncertów wystąpią gościnnie zespoły folk metalowe ŁYSA GÓRA (w Warszawie), CRONICA (w Chorzowie) STRZYGA (w Krakowie, Warszawie i Chorzowie). Ponadto w Krakowskiej Alchemii wystąpi deathcorowe NAMELESS DISEASE.

Okazji uczestnictwa w tym niepowtarzalnym wydarzeniu, stawiającym podwaliny pod zupełnie nową jakość w folk metalu, nie powinien sobie odmówić żaden szanujący się fan gatunku.

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » Fumigacja Eksportowa

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA