MUZOTAKTPłyty muzycznePremiera albumuBovska: Nowy album pt. "Pysk" dostępny tylko w Tidalu!

Bovska: Nowy album pt. „Pysk” dostępny tylko w Tidalu!
B

REKLAMA
REKLAMA

Bovska, artystka okrzyknięta jednym z najważniejszych debiutów 2016 roku, powraca z nową płytą. Premiera jej drugiego albumu, zatytułowanego „Pysk”, odbędzie się 31 marca 2017 roku. Jednak użytkownicy serwisu TIDAL mogą posłuchać przedpremierowego materiału już teraz.

Dla fanów Bovskiej TIDAL przygotował niespodziankę. Użytkownicy korzystający z serwisu mogą zapoznać się z najnowszym wydawnictwem artystki na tydzień przed oficjalną premierą.

Jej debiutancki album, „Kaktus”, ukazał się w marcu 2016 roku, a jego pierwszy nakład został wyprzedany 2 dni po premierze. Bovska jest nominowana do nagrody Fryderyki 2017 w kategorii Debiut Roku.

REKLAMA

Nowy album Bovskiej, zatytułowany „Pysk”, to połączenie intrygującego wokalu z czasem lekkim a czasem mocnym uderzeniem beatu.

Na materiał składa się 12 utworów, a single promujące to „Haj”, kawałek, który ukazał się jeszcze latem 2016 roku oraz piosenka „Cyrk”, do której teledysk to metaforyczna podróż po wielobarwnym, cyrkowym świecie, w którym absolutnie wszystko jest możliwe.

Płyta „Pysk” powstała we współpracy z Janem Smoczyńskim i ukaże się 31 marca 2017 roku.

TIDAL to innowacyjna platforma muzyczno-rozrywkowa do odtwarzania oraz odkrywania muzyki artystów z całego świata, pozwalająca na dostęp do unikalnej zawartości, a także na łączenie się i dzielnie się muzyką z artystami.

TIDAL jest dostępny w 52 krajach z katalogiem ponad 46 milionów piosenek oraz ponad 160 000 materiałów wideo, a także ekskluzywnych treści w wysokiej jakości. Serwis oferuje muzykę w jakości HiFi, jak na płytach CD, filmy w jakości HD, wyselekcjonowane treści, a także unikalne doświadczenia dla użytkowników.

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » Fumigacja drewna

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA