MUZOTAKTPłyty muzyczneZapowiedź płytyLondon Grammar ogłaszają tytuł i datę premiery nowego albumu!

London Grammar ogłaszają tytuł i datę premiery nowego albumu!
L

REKLAMA
REKLAMA

Nowa płyta London Grammar pt. “Truth Is A Beautiful Thing” ukaże się 9 czerwca!

Tak jak debiutancki album London Grammar “If You Wait”, nowa płyta “Truth Is A Beautiful Thing” została skomponowana wyłącznie przez Hannah, Dota i Dana, którzy swoje doświadczenia z trwającej 30 miesięcy trasy koncertowej przełożyli na muzykę na nowym krążku.

REKLAMA

Do pracy nad płytą trio zaprosiło zdobywcę Oscara, producenta Paula Epwortha (znanego choćby za współpracy z zespołem Florence & The Machine i Bloc Party), nominowanego do nagrody Mercury Jona Hopkinsa (Brian Eno, King Creosote), Grega Kurstina (Sia, Beck) jak również Tima Brana i Roya Kerra, którzy także pracowali nad ich debiutancką płytą pt. “If You Wait”.

Dziś również ujawniono kolejny singiel z płyty, tytułowy utwór „Truth is a Beautiful Thing”. Na albumie znajdą się również dwa uprzednio ujawnione nagrania, „Rooting for You” i „Big Picture”.

London Grammar są zdobywcami prestiżowej nagrodę Ivor Novello za utwór „Strong”, dwóch nagród AMI Independent Music Awards (Independent Breakthrough of the Year), oraz nominacji do Brit Award w kategorii British Breakthrough Act, za za swój debiutancki album If You Wait który został sprzedany w nakładzie prawie 2 mln egzemplarzy na całym świecie.

POSŁUCHAJ SINGLA
LONDON GRAMMAR – TRUTH IS A BEAUTIFUL THING

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » Fumigacja drewna

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA