Najgłośniejszy debiutancki zespół 2014 roku ogłasza premierę nowego albumu studyjnego „Sounds Good Feels Good”. Krążek ukaże się 23 października.

Nowy album to kontynuacja ich pierwszej płyty, która sprzedała się w oszałamiającej liczbie ponad 3 milionów na całym świecie czyniąc ich największym debiutem roku w Stanach Zjednoczonych! „Sounds Good Feels Good” powstało przy współpracy z weteranem rocka Johnem Feldmannem (All Time Low, Good Charlotte, Boys Like Girls), który zajął się produkcją albumu. Rezultatem jest płyta naładowana pop rockowymi kawałkami, które działają niczym zastrzyk adrenaliny. Zespół spędził razem 3 miesiące w studiu w Los Angeles pisząc i nagrywając album, na który przelali swoje dusze i serca – chłopcy są bardzo dumni z tego co udało im się stworzyć.

Singiel promujący „She’s Kinda Hot” momentalnie podbił listę iTunes w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych i 35 innych krajach na całym świecie. Lyric video do piosenki już po 4 dniach miało 3,4 mln wyświetleń!

„She’s Kinda Hot” to elektryczny kawałek z buntowniczym tekstem i stanowi idealne wprowadzenie do nowego albumu.

Oprócz singla uwagę przykuwają również takie piosenki jak „Hey Everybody!” i „Permanent Vacation”. Kawałki intrygują bardziej dojrzałym i pewnym podejściem do rockowych brzmień – mocne wstawki gitarowe, potężne perkusje i charakterystyczne refreny. Za to „Jet Black Heart” urzeka głosami wokalistów – głosami, które podbiły serca milionów fanów na całym świecie.

Ostatnie miesiące upłynęły 5SOS na dawaniu całkowicie wyprzedanych koncertów w Wielkiej Brytanii (między innym 3 kompletnie wyprzedane koncerty w SSE Wembley Arena), innych europejskich krajach oraz Australii. Latem trasa koncertowa 5SOS zawitała do Stanów Zjednoczonych dając mnóstwo występów na stadionach i w amfiteatrach w całych USA. Trasa „Rock Out With Your Socks Out” pokazuje, że 5SOS dają z siebie 100% na żywo. Pod koniec trasy chłopcy łącznie sprzedadzą ponad milion biletów koncertowych na 3 kontynentach.

„Sounds Good Feels Good” będzie dostępne w pre-orderze od piątku 14 sierpnia. Fani, którzy zamówią płytę przed premierą będą mieli możliwość natychmiastowego ściągnięcia nowej piosenki „Fly Away”.

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!